ŞTEFMAR STATISTIC S.R.L.
CUI 40824338 · J34/344/2019
ŞTEFMAR STATISTIC S.R.L. are CUI 40824338, nr. de înregistrare J34/344/2019, înmatriculată pe 21.03.2019. Sediul social e în Municipiul Roşiori de Vede, jud. Teleorman. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2025: cifră de afaceri 28.700 lei, profit net 12.696 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 29 mii lei · mediana 124 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 17 mii lei | 76% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 44.2% · mediana 19.4% | 228% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 28.700 | 39.400 | 38.700 | 5.800 |
| Venituri totale | 28.700 | 39.400 | 38.700 | 5.800 |
| Cheltuieli totale | 15.723 | 41.182 | 37.727 | 5.091 |
| Profit / pierdere brută | 12.977 | -1.782 | 973 | 709 |
| Profit / pierdere netă | 12.696 | -2.176 | 594 | 652 |
| Active circulante | 11.966 | 6.684 | 6.654 | 1.992 |
| Creanțe | 4.442 | 6.225 | 6.619 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.524 | 459 | 35 | 1.992 |
| Datorii | 0 | 7.414 | 5.208 | 1.140 |
| Capitaluri proprii | 11.966 | -730 | 1.446 | 852 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | — | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.03.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ŞTEFMAR STATISTIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J34/344/2019 |
| EUID | ROONRC.J34/344/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-21 |
| Sediu social | Str. Mălurescu, 30 A, Mun. Roşiori de Vede, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. MĂLURESCU, NR.30 A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FAN PROJECT S.R.L. | 33 m |
| RAMISIMI CONSTRUCT SRL inactiv | 43 m |
| A&D VULCANIZARE S.R.L. inactiv | 83 m |
| MIHAELA & ROBERT ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL inactiv | 94 m |
| LEOVAL COM SRL | 100 m |
| MARIUS AMA TOUR SRL | 133 m |
| WISS POINT S.R.L. | 133 m |
| MIVAS PROD COM SRL inactiv | 157 m |
| JCV IDEAL CLEAN S.R.L. | 176 m |
| TIMY CARPET S.R.L. | 176 m |
| DARIA INVEST SRL inactiv | 189 m |
| CARGO INVEST SRL | 191 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Teleorman
| 6691126 | CONTPREX SRL |
| 7304171 | TELCONS SRL |
| 8556789 | MIDACRIS COM SRL |
| 13957612 | DALIV SRL |
| 14929580 | TOTAL CONSULTING GROUP SRL |
| 16035315 | R L J SRL |
| 16745770 | PHARMA SIG CONSULTING SRL |
| 17283904 | GENASIG SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25