MONMEDACT S.R.L.
CUI 40900796 · J2019000838263
MONMEDACT S.R.L. are CUI 40900796, nr. de înregistrare J2019000838263, înmatriculată pe 02.04.2019. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 102.577 lei, profit net 24.042 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 103 mii lei · mediana 220 mii lei | 47% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 40 mii lei | 60% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 23.4% · mediana 22.2% | 105% din mediană |
| Cifră pe salariat | 51 mii lei · mediana 202 mii lei | 25% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 102.577 | 72.039 | 78.551 | 70.750 | 78.950 | 67.400 | 31.400 |
| Venituri totale | 123.068 | 91.522 | 98.034 | 90.233 | 98.433 | 88.653 | 36.276 |
| Cheltuieli totale | 98.116 | 89.526 | 63.111 | 56.554 | 52.341 | 79.558 | 29.868 |
| Profit / pierdere brută | 24.952 | 1.996 | 34.923 | 33.679 | 46.092 | 9.095 | 6.408 |
| Profit / pierdere netă | 24.042 | 1.276 | 34.137 | 33.076 | 46.091 | 8.605 | 6.094 |
| Active imobilizate | 32.497 | 51.987 | 71.470 | 90.953 | 110.435 | 129.918 | 149.404 |
| Active circulante | 30.463 | 22.647 | 43.136 | 67.077 | 65.008 | 21.990 | 14.238 |
| Stocuri | — | 3.529 | 939 | 939 | 939 | 939 | 938 |
| Creanțe | 15.190 | 1.078 | 1.078 | 1.294 | 1.394 | 38 | — |
| Casa și conturi la bănci | 15.273 | 18.040 | 41.119 | 64.844 | 62.675 | 21.013 | 13.300 |
| Datorii | 4.905 | 21.131 | 8.759 | 3.011 | 4.018 | 7.091 | 45.189 |
| Venituri în avans | 32.497 | 51.987 | 71.470 | 90.953 | 110.435 | 129.918 | 112.159 |
| Capitaluri proprii | 25.558 | 1.516 | 34.377 | 64.066 | 60.990 | 14.899 | 6.294 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MONMEDACT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000838263 |
| EUID | ROONRC.J2019000838263 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-02 |
| Sediu social | Bld. 1 Decembrie 1918, 202, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.202, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRIGHT ART IMPRESAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| FODORMED S.R.L. | aceeași clădire |
| PERNAGROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| STOA ART & ARCHITECTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISTAL INFO SRL | 27 m |
| DIASAN SRL | 27 m |
| MAXABO SRL inactiv | 27 m |
| SVETLANA SRL | 27 m |
| TRANS NEOPAU SRL | 27 m |
| ENERGO FISH SRL inactiv | 37 m |
| GRAN NOBLESSE S.R.L. | 37 m |
| GREEN HOME ORGANIC BUILDING SRL-D inactiv | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 23608563 | BRIGHT ART IMPRESAR SRL inactiv |
| 33260430 | MOLDOVAN ROXANA ADELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 36834040 | PERNAGROUP SRL inactiv |
| 43426116 | STOA ART & ARCHITECTURE S.R.L. |
| 48785820 | FODORMED S.R.L. |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Mureş
| 1197882 | CABIMED SRL |
| 1227908 | INTERMED SRL |
| 1264507 | SAN SYILVAN SRL |
| 2529750 | MENS SANA SRL |
| 3102110 | GINE RFF SRL |
| 3389507 | HIPOCRATE 2000 SRL |
| 6525166 | MEDCOMP SRL |
| 6668875 | GALEN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25