NEW HIVE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40943983 · J2019001564125
NEW HIVE CONSTRUCT S.R.L. are CUI 40943983, nr. de înregistrare J2019001564125, înmatriculată pe 09.04.2019. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4334. În 2025: cifră de afaceri 171.130 lei, profit net 28.952 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 171 mii lei · mediana 221 mii lei | 77% din mediană |
| Profit net | 29 mii lei · mediana 19 mii lei | 155% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 16.9% · mediana 9.3% | 182% din mediană |
| Cifră pe salariat | 86 mii lei · mediana 141 mii lei | 61% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 171.130 | 87.950 | 146.473 | 137.332 | 122.935 |
| Venituri totale | 171.140 | 87.950 | 146.473 | 137.332 | 122.935 |
| Cheltuieli totale | 140.511 | 100.123 | 103.940 | 99.722 | 87.318 |
| Profit / pierdere brută | 30.629 | -12.173 | 42.533 | 37.610 | 35.617 |
| Profit / pierdere netă | 28.952 | -12.921 | 41.245 | 36.284 | 34.388 |
| Active imobilizate | 143.483 | 144.266 | 2.347 | 2.260 | 3.767 |
| Active circulante | 33.780 | 23.824 | 58.024 | 93.681 | 68.649 |
| Creanțe | 15.493 | 15.493 | 23.325 | 7.861 | 6.493 |
| Casa și conturi la bănci | 18.287 | 8.331 | 34.699 | 85.820 | 62.156 |
| Cheltuieli în avans | — | 1.392 | — | — | — |
| Datorii | 148.071 | 135.822 | 13.790 | 25.069 | 37.828 |
| Capitaluri proprii | 29.192 | 33.660 | 46.581 | 70.872 | 34.588 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4334 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEW HIVE CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/1564/2019 |
| EUID | ROONRC.J2019001564125 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-09 |
| Sediu social | Str. Cernei, 10, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CERNEI, NR.10, BL.CZ 5, SC.2, ET.1, AP.14 |
| Telefon | 0745203739 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACA NETWORK S.R.L. | aceeași clădire |
| CARO TEAM SRL-D | aceeași clădire |
| CLC SOFT INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DECARDIS SRL | aceeași clădire |
| GKS ELECONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| HARVIO SRL | aceeași clădire |
| ATK POLIURETAN SRL | 32 m |
| POLIURETAN IZOLATII SRL | 32 m |
| MIKE'S PRO MANAGEMENT S.R.L. inactiv | 43 m |
| INDOOR - OUTDOOR BUILDING SOLUTIONS S.R.L. | 47 m |
| MESERCOM SRL inactiv | 47 m |
| PETEAN TRANSPORT S.R.L. | 47 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4334 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25