LASERMED IMPLANT S.R.L.
CUI 41056823 · J26/1022/2019
LASERMED IMPLANT S.R.L. are CUI 41056823, nr. de înregistrare J26/1022/2019, înmatriculată pe 02.05.2019. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 8.700 lei, profit net 7.336 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 220 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 40 mii lei | 18% din mediană |
| Marjă netă | 84.3% · mediana 22.2% | 380% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.700 | 3.700 | 0 | 11.360 | 3.530 |
| Venituri totale | 8.700 | 3.700 | 0 | 11.360 | 3.530 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 6.135 | 5.518 |
| Profit / pierdere brută | 8.700 | 3.700 | 0 | 5.225 | -1.988 |
| Profit / pierdere netă | 7.336 | 3.120 | 0 | 4.884 | -2.094 |
| Active circulante | 12.541 | 5.308 | 1.824 | 1.824 | 2.620 |
| Creanțe | — | 200 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 12.541 | 5.108 | 1.824 | 1.824 | 2.620 |
| Datorii | 260 | 364 | 0 | 0 | 5.680 |
| Capitaluri proprii | 12.281 | 4.944 | 1.824 | 1.824 | -3.060 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.05.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LASERMED IMPLANT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J26/1022/2019 |
| EUID | ROONRC.J26/1022/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-05-02 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare, 8, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.8, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CHARIS SRL | 29 m |
| MEGAS GRUP RO SRL inactiv | 29 m |
| EXTREME MENTHOL CONCEPT S.R.L. inactiv | 34 m |
| AGRAROM SRL inactiv | 39 m |
| CHAINSAW S.R.L. | 39 m |
| GDPR SECURITY ASSOCIATES S.R.L. | 39 m |
| MORPHE COLORMED S.R.L. | 39 m |
| ALTRIEN S.R.L. | 47 m |
| KALLEGRA CARS SRL | 47 m |
| MICROWEB COMPANY SRL | 47 m |
| OCEAN FUND S.R.L. | 47 m |
| SMARTECH INNOVATION SRL | 47 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Mureş
| 1197882 | CABIMED SRL |
| 1227908 | INTERMED SRL |
| 1264507 | SAN SYILVAN SRL |
| 2529750 | MENS SANA SRL |
| 3102110 | GINE RFF SRL |
| 3389507 | HIPOCRATE 2000 SRL |
| 6525166 | MEDCOMP SRL |
| 6668875 | GALEN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25