LUCKY REINVENTED S.R.L.
CUI 41089596 · J2021000095216
LUCKY REINVENTED S.R.L. are CUI 41089596, nr. de înregistrare J2021000095216, înmatriculată pe 19.02.2021. Sediul social e în Comuna Dridu, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 7.252.052 lei, profit net 3.046.994 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 7,3 mil lei · mediana 221 mii lei | de 33× mediana |
| Profit net | 3,0 mil lei · mediana 19 mii lei | de 163× mediana |
| Salariați | 9 · mediana 2 | 450% din mediană |
| Marjă netă | 42% · mediana 9.3% | 452% din mediană |
| Cifră pe salariat | 806 mii lei · mediana 141 mii lei | 570% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.252.052 | 6.258.558 | 6.084.271 | 4.591.960 | 4.745.412 | 4.719.590 | 2.323.339 |
| Venituri totale | 7.263.140 | 6.272.374 | 6.084.679 | 4.591.960 | 4.745.510 | 4.719.590 | 2.323.339 |
| Cheltuieli totale | 3.646.619 | 3.640.133 | 3.679.392 | 1.822.510 | 1.788.485 | 1.329.040 | 584.235 |
| Profit / pierdere brută | 3.616.521 | 2.632.241 | 2.405.287 | 2.769.450 | 2.957.025 | 3.390.550 | 1.739.104 |
| Profit / pierdere netă | 3.046.994 | 2.216.346 | 2.206.817 | 2.724.443 | 2.910.495 | 3.343.353 | 1.715.870 |
| Active imobilizate | 785.280 | 968.155 | 863.249 | 852.759 | 380.620 | 4.668 | 2.890 |
| Active circulante | 5.576.618 | 3.286.080 | 4.497.768 | 4.349.163 | 4.370.706 | 4.008.745 | 1.942.016 |
| Stocuri | 542.847 | 718.578 | 105.167 | 2.604.171 | 877.864 | 95.215 | — |
| Creanțe | 3.942.105 | 2.381.245 | 3.215.676 | 1.630.394 | 2.269.490 | 1.341.505 | 710.574 |
| Casa și conturi la bănci | 1.091.666 | 186.257 | 1.176.925 | 114.598 | 1.223.352 | 2.572.025 | 1.231.442 |
| Cheltuieli în avans | 204.791 | 52.905 | 107.563 | 4.202 | 20.378 | — | — |
| Datorii | 3.519.255 | 1.838.253 | 3.090.724 | 2.481.241 | 1.778.733 | 669.620 | 228.836 |
| Venituri în avans | — | 252.101 | 170.599 | — | 82.036 | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.047.434 | 2.216.786 | 2.207.257 | 2.724.883 | 2.910.935 | 3.343.793 | 1.716.070 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 9 | 17 | 10 | 8 | 10 | 7 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 18.02.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUCKY REINVENTED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000095216 |
| EUID | ROONRC.J2021000095216 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-02-19 |
| Sediu social | Str ORHIDEEI, 41, Com. Dridu, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, COM. DRIDU, STR ORHIDEEI, NR.41 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FOOD DRIVE TANIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALDONA FLOWERS S.R.L. | 314 m |
| DEIA CONTABILITATE S.R.L. | 314 m |
| QUICK ADVERTISING AND LOGISTICS S.R.L. | 314 m |
| SLV PROJECT S.R.L. | 314 m |
| L.D. CONSTRUCTII SI MONTAJE S.R.L. | 325 m |
| ZENSOFT SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 325 m |
| ALINUŢ TRANSCOM SERV S.R.L. | 333 m |
| ZANYA JOY S.R.L. | 366 m |
| SPRINGTON S.R.L. inactiv | 410 m |
| LAUR & CRYS FASHION MODERNA S.R.L. | 480 m |
| ELECTRIS COM SRL | 560 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Ialomiţa
| 2071490 | CONSTRIF SA |
| 2393674 | APOLODOR COM SRL |
| 3668013 | RALF TENIS CLUB SRL |
| 4099579 | LUCSUNER COM SRL |
| 5167949 | SALT COM SRL |
| 7726117 | CONSIROM SRL |
| 10136450 | CINIC SRL |
| 12393728 | PROCONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25