L.D. CONSTRUCTII SI MONTAJE S.R.L.
CUI 47706178 · J2023000104219
L.D. CONSTRUCTII SI MONTAJE S.R.L. are CUI 47706178, nr. de înregistrare J2023000104219, înmatriculată pe 24.02.2023. Sediul social e în Sat Dridu, Comuna Dridu, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 2.975.983 lei, profit net 1.477.537 lei, 8 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,0 mil lei · mediana 221 mii lei | de 13× mediana |
| Profit net | 1,5 mil lei · mediana 19 mii lei | de 79× mediana |
| Salariați | 8 · mediana 2 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 49.6% · mediana 9.3% | 533% din mediană |
| Cifră pe salariat | 372 mii lei · mediana 141 mii lei | 263% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.975.983 | 1.622.894 | 552.312 |
| Venituri totale | 2.981.173 | 1.623.281 | 553.132 |
| Cheltuieli totale | 1.264.680 | 724.008 | 352.049 |
| Profit / pierdere brută | 1.716.493 | 899.273 | 201.083 |
| Profit / pierdere netă | 1.477.537 | 861.128 | 195.671 |
| Active imobilizate | 217.401 | 112.253 | — |
| Active circulante | 1.780.966 | 931.302 | 216.840 |
| Stocuri | — | — | 2.038 |
| Creanțe | 1.723.829 | 872.555 | 170.927 |
| Casa și conturi la bănci | 57.137 | 58.747 | 43.875 |
| Cheltuieli în avans | 340 | 2.358 | — |
| Datorii | 489.185 | 169.598 | 20.969 |
| Capitaluri proprii | 1.509.522 | 876.315 | 195.871 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 8 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.02.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Urziceni |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | L.D. CONSTRUCTII SI MONTAJE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023000104219 |
| EUID | ROONRC.J2023000104219 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-02-24 |
| Sediu social | Str. Margaretei, 1A, Sat Dridu Com. Dridu, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT DRIDU COM. DRIDU, STR. MARGARETEI, NR.1A |
| Telefon | 0728550181 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ZENSOFT SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALDONA FLOWERS S.R.L. | 102 m |
| DEIA CONTABILITATE S.R.L. | 102 m |
| QUICK ADVERTISING AND LOGISTICS S.R.L. | 102 m |
| SLV PROJECT S.R.L. | 102 m |
| ALINUŢ TRANSCOM SERV S.R.L. | 200 m |
| FOOD DRIVE TANIA S.R.L. inactiv | 325 m |
| LUCKY REINVENTED S.R.L. | 325 m |
| SPRINGTON S.R.L. inactiv | 343 m |
| ALPA FRUCT PROD S.R.L. | 357 m |
| CAMION SERVIS SRL | 472 m |
| DREAM WHEELS CAFE S.R.L. | 472 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Ialomiţa
| 2071490 | CONSTRIF SA |
| 2393674 | APOLODOR COM SRL |
| 3668013 | RALF TENIS CLUB SRL |
| 4099579 | LUCSUNER COM SRL |
| 5167949 | SALT COM SRL |
| 7726117 | CONSIROM SRL |
| 10136450 | CINIC SRL |
| 12393728 | PROCONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25