F & L PRO WEDDING S.R.L.
CUI 41363372 · J27/852/2019
F & L PRO WEDDING S.R.L. are CUI 41363372, nr. de înregistrare J27/852/2019, înmatriculată pe 05.07.2019. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2025: cifră de afaceri 15.000 lei, pierdere netă 7.984 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 15 mii lei · mediana 172 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | -8 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -53.2% · mediana 23.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.000 | 9.500 | 12.000 | 15.000 | 16.800 | 2.500 | 18.200 |
| Venituri totale | 15.012 | 19.699 | 12.000 | 15.000 | 16.800 | 2.650 | 18.200 |
| Cheltuieli totale | 22.996 | 19.072 | 14.743 | 9.834 | 8.979 | 2.534 | 14.433 |
| Profit / pierdere brută | -7.984 | 627 | -2.743 | 5.166 | 7.821 | 116 | 3.767 |
| Profit / pierdere netă | -7.984 | 150 | -2.973 | 5.166 | 7.821 | 36 | 3.221 |
| Active imobilizate | 2.833 | 8.677 | 17.241 | 12.773 | 4.500 | 1.324 | — |
| Active circulante | 3.305 | 6.092 | 6.550 | 3.792 | 6.899 | 2.314 | 3.683 |
| Stocuri | — | 519 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 836 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.469 | 5.573 | 6.550 | 3.792 | 6.899 | 2.314 | 3.683 |
| Datorii | 500 | 1.147 | 10.319 | 120 | 121 | 181 | 262 |
| Capitaluri proprii | 5.638 | 13.622 | 13.472 | 16.445 | 11.278 | 3.457 | 3.421 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.07.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | F & L PRO WEDDING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J27/852/2019 |
| EUID | ROONRC.J27/852/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-07-05 |
| Sediu social | Str. Mihai Viteazul, 9, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.9, BL.B25, ET.1, AP.5 |
| Telefon | 0728913395 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AOM PIATRA NEAMT SRL | aceeași clădire |
| ARTIS MODELS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AS REGAL BUSINESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRYSTALUX ROYALE S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO I.N. INSTALATII S.R.L. | aceeași clădire |
| SOFI PRODCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| VIO HERLEA SRL | aceeași clădire |
| ALVERTEX SRL | 23 m |
| AYA DECOGRUP ALPHA S.R.L. | 23 m |
| AUTO CALIDEN SRL inactiv | 39 m |
| AVRAL TOTAL SERVICE SRL inactiv | 39 m |
| CREATIVE COSMETICS S.R.L. | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08