EURO I.N. INSTALATII S.R.L.
CUI 42568600 · J2020000388276
EURO I.N. INSTALATII S.R.L. are CUI 42568600, nr. de înregistrare J2020000388276, înmatriculată pe 02.06.2020. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 437.916 lei, pierdere netă 39.795 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 438 mii lei · mediana 221 mii lei | 198% din mediană |
| Profit net | -40 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | -9.1% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 146 mii lei · mediana 141 mii lei | 103% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 437.916 | 517.381 | 262.909 | 277.469 | 174.494 | 22.982 |
| Venituri totale | 437.916 | 517.381 | 262.909 | 277.469 | 174.494 | 22.982 |
| Cheltuieli totale | 477.711 | 498.338 | 238.397 | 245.013 | 111.798 | 15.321 |
| Profit / pierdere brută | -39.795 | 19.043 | 24.512 | 32.456 | 62.696 | 7.661 |
| Profit / pierdere netă | -39.795 | 15.057 | 22.277 | 28.387 | 58.089 | 6.972 |
| Active imobilizate | — | — | — | 700 | 2.100 | — |
| Active circulante | 41.000 | 90.536 | 80.792 | 42.230 | 68.150 | 8.332 |
| Stocuri | 22.990 | 41.840 | 23.824 | 7.506 | 3.291 | — |
| Creanțe | 10.726 | 210 | 163 | — | 1.983 | 3.100 |
| Casa și conturi la bănci | 7.284 | 48.486 | 56.805 | 34.724 | 62.876 | 5.232 |
| Datorii | 14.813 | 24.554 | 29.867 | 14.282 | 4.989 | 1.160 |
| Capitaluri proprii | 26.187 | 65.982 | 50.925 | 28.648 | 65.261 | 7.172 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 2 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.06.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EURO I.N. INSTALATII S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000388276 |
| EUID | ROONRC.J2020000388276 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-06-02 |
| Sediu social | Str. Mihai Viteazul, 9, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.9, BL.B25, SC.A, ET.P, AP.2 |
| Telefon | 0758953607 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AOM PIATRA NEAMT SRL | aceeași clădire |
| ARTIS MODELS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AS REGAL BUSINESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRYSTALUX ROYALE S.R.L. | aceeași clădire |
| F & L PRO WEDDING S.R.L. | aceeași clădire |
| SOFI PRODCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| VIO HERLEA SRL | aceeași clădire |
| ALVERTEX SRL | 23 m |
| AYA DECOGRUP ALPHA S.R.L. | 23 m |
| AUTO CALIDEN SRL inactiv | 39 m |
| AVRAL TOTAL SERVICE SRL inactiv | 39 m |
| CREATIVE COSMETICS S.R.L. | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Neamţ
| 5232834 | TEHNOTOTAL SRL |
| 5584997 | SERV ELECTRON SRL |
| 5829507 | MONDOTERM SRL |
| 6380669 | COBAR COM SRL |
| 6571260 | ENRICO LAURA IMPEX SRL |
| 6683727 | KADATA PREST SRL |
| 6683999 | EURO HEAT SRL |
| 7215384 | RUGINEX PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08