ONYX STUDIO S.R.L.
CUI 41535966 · J12/3273/2019
ONYX STUDIO S.R.L. are CUI 41535966, nr. de înregistrare J12/3273/2019, înmatriculată pe 20.08.2019. Sediul social e în Municipiul Turda, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9604. În 2023: cifră de afaceri 89.031 lei, pierdere netă 29.397 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -269 lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 89.031 | 161.371 | 161.736 | 126.349 | 2.610 |
| Venituri totale | 0 | 1.815 | 145.331 | 172.522 | 172.694 | 159.336 | 2.610 |
| Cheltuieli totale | 269 | 3.534 | 173.691 | 150.402 | 167.786 | 146.326 | 22.702 |
| Profit / pierdere brută | -269 | -1.719 | -28.360 | 22.120 | 4.908 | 13.010 | -20.092 |
| Profit / pierdere netă | -269 | -1.719 | -29.397 | 20.539 | 3.290 | 11.743 | -20.118 |
| Active imobilizate | 57.913 | 57.913 | 59.723 | 101.361 | 112.319 | 123.277 | 105.196 |
| Active circulante | 1.939 | 2.029 | 6.900 | 24.674 | 7.228 | 2.554 | 44.157 |
| Creanțe | 5 | 5 | — | 606 | 2.797 | — | 36.700 |
| Casa și conturi la bănci | 1.934 | 2.024 | 6.900 | 24.068 | 4.431 | 2.554 | 7.457 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 98 | 386 | 101 | 88 | — |
| Datorii | 17.670 | 17.491 | 20.741 | 9.406 | 12.214 | 10.817 | 22.471 |
| Venituri în avans | 57.913 | 57.913 | 59.723 | 101.361 | 112.319 | 123.277 | 146.800 |
| Capitaluri proprii | -15.731 | -15.462 | -13.743 | 15.654 | -4.885 | -8.175 | -19.918 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 19.03.2024 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 9604 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ONYX STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/3273/2019 |
| EUID | ROONRC.J12/3273/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-20 |
| Sediu social | Str. Zorilor, 6, Mun. Turda, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. ZORILOR, NR.6, BL.F4, ET.2, AP.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADI & BIA CLEANING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALMMET WELDING S.R.L. | aceeași clădire |
| AZTECH ANALYTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| BELMACDEA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| BIZNEST MARKETING S.R.L. | aceeași clădire |
| CHEREMIL DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| DEBORA & DENIS SRL | aceeași clădire |
| DYATIS SRL | aceeași clădire |
| GAD STYLE SRL | aceeași clădire |
| GOLDEN LEATHER EXIM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HALI WASH BABUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| IEES EUROPEAN PROFESSIONAL TRAINING CENTER SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9604 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25