PATRY ŞTEFY GOLD S.R.L.
CUI 42318477 · J2020000766120
PATRY ŞTEFY GOLD S.R.L. are CUI 42318477, nr. de înregistrare J2020000766120, înmatriculată pe 25.02.2020. Sediul social e în Municipiul Turda, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5612. În 2025: cifră de afaceri 188.125 lei, profit net 27.367 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 188 mii lei · mediana 166 mii lei | 113% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 1 mii lei | de 21× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 14.5% · mediana 1% | de 15× mediana |
| Cifră pe salariat | 188 mii lei · mediana 131 mii lei | 143% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 188.125 | 163.666 | 101.324 | 47.137 | 9.632 |
| Venituri totale | 188.125 | 163.666 | 101.324 | 157.430 | 119.922 |
| Cheltuieli totale | 155.114 | 156.070 | 156.325 | 129.662 | 62.415 |
| Profit / pierdere brută | 33.011 | 7.596 | -55.001 | 27.768 | 57.507 |
| Profit / pierdere netă | 27.367 | 2.687 | -56.013 | 27.511 | 57.507 |
| Active imobilizate | 4.171 | 20.666 | 45.162 | 69.657 | 88.000 |
| Active circulante | 49.376 | 43.999 | 15.051 | 1.714 | 963 |
| Stocuri | 8.489 | 7.448 | 4.570 | 1.529 | 356 |
| Creanțe | 642 | 701 | 595 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 40.245 | 35.850 | 9.886 | 185 | 607 |
| Datorii | 104.575 | 143.060 | 141.295 | 96.440 | 31.256 |
| Venituri în avans | 3 | 3 | 3 | 3 | — |
| Capitaluri proprii | -51.031 | -78.398 | -81.085 | -25.072 | 57.707 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.02.2020 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 5612 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PATRY ŞTEFY GOLD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000766120 |
| EUID | ROONRC.J2020000766120 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-02-25 |
| Sediu social | Str. Zorilor, 6, Mun. Turda, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. ZORILOR, NR.6, BL.F4, SC.C, AP.44 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADI & BIA CLEANING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALMMET WELDING S.R.L. | aceeași clădire |
| AZTECH ANALYTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| BELMACDEA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| BIZNEST MARKETING S.R.L. | aceeași clădire |
| CHEREMIL DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| DEBORA & DENIS SRL | aceeași clădire |
| DYATIS SRL | aceeași clădire |
| GAD STYLE SRL | aceeași clădire |
| GOLDEN LEATHER EXIM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HALI WASH BABUR SRL inactiv | aceeași clădire |
| IEES EUROPEAN PROFESSIONAL TRAINING CENTER SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5610 | 2023 – 2025 |
| 1071 | 2021 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25