SRG HAIR STUDIO S.R.L.
CUI 41536074 · J2019000997382
SRG HAIR STUDIO S.R.L. are CUI 41536074, nr. de înregistrare J2019000997382, înmatriculată pe 20.08.2019. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 12.500 lei, profit net 8.710 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 13 mii lei · mediana 129 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 9 mii lei · mediana 4 mii lei | 238% din mediană |
| Marjă netă | 69.7% · mediana 3.6% | de 19× mediana |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.500 | 13.012 | 13.715 | 18.390 | 32.755 | 29.385 | 13.030 |
| Venituri totale | 12.500 | 13.012 | 13.715 | 18.390 | 32.755 | 35.384 | 13.030 |
| Cheltuieli totale | 2.131 | 2.729 | 2.971 | 1.142 | 27.932 | 29.660 | 11.443 |
| Profit / pierdere brută | 10.369 | 10.283 | 10.744 | 17.248 | 4.823 | 5.724 | 1.587 |
| Profit / pierdere netă | 8.710 | 8.638 | 9.282 | 16.696 | 4.330 | 5.452 | 1.457 |
| Active circulante | 9.500 | 9.461 | 12.559 | 18.267 | 11.687 | 9.645 | 4.209 |
| Creanțe | 5.500 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.000 | 9.461 | 12.559 | 18.267 | 11.687 | 9.645 | 4.209 |
| Datorii | 550 | 583 | 142 | 132 | 248 | 2.536 | 2.552 |
| Capitaluri proprii | 8.950 | 8.878 | 12.417 | 18.135 | 11.439 | 7.109 | 1.657 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SRG HAIR STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000997382 |
| EUID | ROONRC.J2019000997382 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-20 |
| Sediu social | Int. Cecilia Cuţescu Storck, 8, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, INT. CECILIA CUŢESCU STORCK, NR.8, BL.77, SC.B, AP.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CABINET HOLISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| GECKO ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| PIPING DESIGN SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| VERDELICIOUS S.R.L. | aceeași clădire |
| DEBARY SRL | aceeași clădire |
| EXPOBRAD SRL | 46 m |
| GRUP ELECTRO AMA SRL | 46 m |
| MAEL SERVICE S.R.L. | 46 m |
| OLTMAN COM SRL inactiv | 46 m |
| SIMETRICA CINGULAR S.R.L. | 46 m |
| CENTRUL MEDICAL CRISTIANA SRL | 68 m |
| GEANICOM SRL | 68 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25