DEBARY SRL
CUI 8949044 · J1996000670383
DEBARY SRL are CUI 8949044, nr. de înregistrare J1996000670383, înmatriculată pe 07.11.1996. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 78.241 lei, profit net 11.367 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 78 mii lei · mediana 158 mii lei | 49% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 5 mii lei | 218% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 14.5% · mediana 3.2% | 453% din mediană |
| Cifră pe salariat | 78 mii lei · mediana 175 mii lei | 45% din mediană |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 78.241 | 58.009 | 62.422 | 64.635 | 54.754 | 42.090 | 63.748 | 81.682 | 56.380 | 66.221 | 86.340 | 68.474 | 60.000 | 58.129 | 62.108 |
| Venituri totale | 78.241 | 59.102 | 66.846 | 64.635 | 55.754 | 47.316 | 63.748 | 84.487 | 58.880 | 67.221 | 86.340 | 68.474 | 64.453 | 60.216 | 62.108 |
| Cheltuieli totale | 64.709 | 56.217 | 130.690 | 55.526 | 34.684 | 54.129 | 58.871 | 56.034 | 44.118 | 42.611 | 44.880 | 44.835 | 78.815 | 126.341 | 101.472 |
| Profit / pierdere brută | 13.532 | 2.885 | -63.844 | 9.109 | 21.070 | -6.813 | 4.877 | 28.453 | 14.762 | 24.610 | 41.460 | 23.639 | -14.362 | -66.125 | -39.364 |
| Profit / pierdere netă | 11.367 | 2.391 | -64.513 | 7.893 | 19.397 | -7.199 | 4.239 | 27.608 | 14.173 | 23.266 | 38.870 | 21.577 | -16.102 | -66.125 | -39.364 |
| Active imobilizate | 0 | 11.888 | 26.132 | 32.480 | — | — | 11.380 | 7.655 | 15.005 | 13.055 | — | — | — | 4.000 | 60.119 |
| Active circulante | 21.437 | 11.985 | 7.580 | 1.051 | 27.723 | 9.948 | 5.596 | 6.869 | 7.428 | 13.114 | 2.890 | 4.378 | 2.207 | 953 | 3.129 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | 877 | — | — | 353 | 91 | 102 | — | 523 | 214 | 740 |
| Casa și conturi la bănci | 21.437 | 11.985 | 7.580 | 1.051 | 27.723 | 9.071 | 5.596 | 6.869 | 7.075 | 13.023 | 2.788 | 4.378 | 1.684 | 739 | 2.389 |
| Datorii | 56.307 | 70.110 | 82.341 | 17.647 | 732 | 2.354 | 2.183 | 3.980 | 39.517 | 57.425 | 57.412 | 97.770 | 117.176 | 103.820 | 95.990 |
| Capitaluri proprii | -34.870 | -46.237 | -48.629 | 15.884 | 26.991 | 7.594 | 14.793 | 10.544 | -17.084 | -31.256 | -54.522 | -93.392 | -114.969 | -98.867 | -32.742 |
| Capital subscris vărsat | 5.210 | 5.210 | 5.210 | 5.210 | 5.210 | 5.210 | 5.210 | 5.200 | 5.180 | 5.180 | 5.180 | 5.180 | 5.180 | 5.180 | 5.180 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.11.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEBARY SRL |
| Nr. reg. com. | J1996000670383 |
| EUID | ROONRC.J1996000670383 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-11-07 |
| Sediu social | Int. Cecilia Cuţescu Storck, 5, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, INT. CECILIA CUŢESCU STORCK, NR.5 |
| Telefon | 0740075296 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CABINET HOLISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| GECKO ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| PIPING DESIGN SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| SRG HAIR STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| VERDELICIOUS S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPOBRAD SRL | 44 m |
| GRUP ELECTRO AMA SRL | 44 m |
| MAEL SERVICE S.R.L. | 44 m |
| OLTMAN COM SRL inactiv | 44 m |
| SIMETRICA CINGULAR S.R.L. | 44 m |
| CENTRUL MEDICAL CRISTIANA SRL | 58 m |
| GEANICOM SRL | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 1470515 | MINI BAR LA IONICA SRL |
| 1474576 | WOLIMPEX SRL |
| 2534846 | STINAL SRL |
| 2989031 | TUDORIN SRL |
| 4065010 | MONEG SRL |
| 4608427 | GAGEANU I SRL |
| 4767600 | ROGIM SRL |
| 5565596 | LAUREL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25