RAYBECA CAR S.R.L.
CUI 41855839 · J2019003418226
RAYBECA CAR S.R.L. are CUI 41855839, nr. de înregistrare J2019003418226, înmatriculată pe 05.11.2019. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 116.930 lei, profit net 12.328 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 117 mii lei · mediana 158 mii lei | 74% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 5 mii lei | 236% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.5% · mediana 3.2% | 328% din mediană |
| Cifră pe salariat | 117 mii lei · mediana 175 mii lei | 67% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 116.930 | 112.122 | 159.516 | 128.865 | 126.471 | 119.748 | 4.614 |
| Venituri totale | 129.952 | 112.122 | 159.516 | 128.865 | 126.471 | 119.748 | 4.614 |
| Cheltuieli totale | 116.350 | 126.447 | 101.601 | 110.030 | 87.479 | 76.241 | 15.146 |
| Profit / pierdere brută | 13.602 | -14.325 | 57.915 | 18.835 | 38.992 | 43.507 | -10.532 |
| Profit / pierdere netă | 12.328 | -15.446 | 56.480 | 17.572 | 38.849 | 42.683 | -10.564 |
| Active imobilizate | 3.625 | 3.875 | 0 | 0 | 16.822 | 35.173 | 53.524 |
| Active circulante | 19.229 | 19.012 | 97.356 | 116.180 | 59.095 | 291 | 379 |
| Creanțe | 125 | 131 | 53.060 | 111.760 | 57.800 | 0 | — |
| Casa și conturi la bănci | 19.104 | 18.881 | 44.296 | 4.420 | 1.295 | 291 | 379 |
| Cheltuieli în avans | 2.824 | 2.209 | 1.413 | 1.365 | 0 | 0 | — |
| Datorii | 24.786 | 36.532 | 24.477 | 99.733 | 4.750 | 3.145 | 64.267 |
| Capitaluri proprii | 892 | -11.436 | 74.292 | 17.812 | 71.167 | 32.319 | -10.364 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.11.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAYBECA CAR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003418226 |
| EUID | ROONRC.J2019003418226 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-11-05 |
| Sediu social | Şos. Nicolina, 19, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.19, BL.952, ET.3, AP.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARIS SRL | aceeași clădire |
| ATS CONCEPT CRAFTS S.R.L. | aceeași clădire |
| BEYOND YOUR SMILE S.R.L. | aceeași clădire |
| EPIPLA SRL inactiv | aceeași clădire |
| FOCUS EVENT SRL | aceeași clădire |
| MARTUDI CLEAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MOLDOMOBILA NOVA SRL | aceeași clădire |
| PUFFY POST SRL | aceeași clădire |
| ABY'S RECOMANDĂRI S.R.L. inactiv | 39 m |
| ALLEFFRA S.R.L. | 39 m |
| ANGEL FARM SRL inactiv | 39 m |
| ELECTRIC PLUS SRL inactiv | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1958134 | NICO TEX SRL |
| 1964578 | NEW STAR SRL |
| 1987822 | THALIDA SRL |
| 3421055 | ASTEROID SRL |
| 3421209 | GEOLUCI SRL |
| 3912524 | IORDANA SRL |
| 5744958 | MITITELU SRL |
| 5786422 | NEMESIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25