BEYOND YOUR SMILE S.R.L.
CUI 44722403 · J2021002680229
BEYOND YOUR SMILE S.R.L. are CUI 44722403, nr. de înregistrare J2021002680229, înmatriculată pe 11.08.2021. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 159.175 lei, profit net 25.593 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 159 mii lei · mediana 220 mii lei | 72% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 40 mii lei | 64% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 16.1% · mediana 22.2% | 73% din mediană |
| Cifră pe salariat | 159 mii lei · mediana 202 mii lei | 79% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 159.175 | 254.514 | 244.173 | 165.414 | 74.977 |
| Venituri totale | 159.477 | 254.514 | 244.173 | 165.414 | 74.977 |
| Cheltuieli totale | 129.825 | 64.603 | 67.417 | 48.358 | 7.853 |
| Profit / pierdere brută | 29.652 | 189.911 | 176.756 | 117.056 | 67.124 |
| Profit / pierdere netă | 25.593 | 182.275 | 174.314 | 114.683 | 64.875 |
| Active imobilizate | 158.750 | 517 | 2.583 | 4.650 | — |
| Active circulante | 49.203 | 199.968 | 173.494 | 151.619 | 66.220 |
| Creanțe | 4.574 | 114.000 | 1.852 | 97.778 | 47.289 |
| Casa și conturi la bănci | 44.629 | 85.968 | 171.642 | 53.841 | 18.931 |
| Datorii | 113.885 | 18.010 | 1.563 | 41.386 | 1.145 |
| Capitaluri proprii | 94.068 | 182.475 | 174.514 | 114.883 | 65.075 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.08.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEYOND YOUR SMILE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021002680229 |
| EUID | ROONRC.J2021002680229 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-11 |
| Sediu social | Şos. Nicolina, 19, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.19, BL.952, ET.4, AP.14 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARIS SRL | aceeași clădire |
| ATS CONCEPT CRAFTS S.R.L. | aceeași clădire |
| EPIPLA SRL inactiv | aceeași clădire |
| FOCUS EVENT SRL | aceeași clădire |
| MARTUDI CLEAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MOLDOMOBILA NOVA SRL | aceeași clădire |
| PUFFY POST SRL | aceeași clădire |
| RAYBECA CAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ABY'S RECOMANDĂRI S.R.L. inactiv | 39 m |
| ALLEFFRA S.R.L. | 39 m |
| ANGEL FARM SRL inactiv | 39 m |
| ELECTRIC PLUS SRL inactiv | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1958355 | UNIDENT NVR SRL |
| 1961504 | ASA SRL |
| 1965107 | DANIDENT SRL |
| 1981528 | CHARIS SRL |
| 1995710 | INCISIV SRL |
| 2729490 | IUNONA B. S.R.L. |
| 3419535 | STOMBA SRL |
| 4805321 | ELGADENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25