HADNAGY CONSTRUCTII JTK S.R.L.
CUI 41858878 · J26/2037/2019
HADNAGY CONSTRUCTII JTK S.R.L. are CUI 41858878, nr. de înregistrare J26/2037/2019, înmatriculată pe 05.11.2019. Sediul social e în Municipiul Târnăveni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 217.171 lei, pierdere netă 10.340 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 217 mii lei · mediana 199 mii lei | 109% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -4.8% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 217 mii lei · mediana 224 mii lei | 97% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 217.171 | 298.716 | 254.164 | 235.530 | 147.853 | — |
| Venituri totale | 217.171 | 298.716 | 254.164 | 255.780 | 154.603 | 0 |
| Cheltuieli totale | 225.853 | 321.679 | 263.742 | 241.906 | 165.821 | 150 |
| Profit / pierdere brută | -8.682 | -22.963 | -9.578 | 13.874 | -11.218 | -150 |
| Profit / pierdere netă | -10.340 | -27.770 | -12.119 | 11.566 | -11.866 | -150 |
| Active circulante | 21.176 | 45.723 | 23.773 | 20.901 | 18.614 | 550 |
| Stocuri | — | 42.033 | 14.221 | 11.705 | 10.489 | — |
| Creanțe | — | 1.842 | 395 | — | 4.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.176 | 1.848 | 9.157 | 9.196 | 3.625 | 550 |
| Datorii | 71.655 | 85.862 | 36.142 | 21.151 | 30.430 | 500 |
| Capitaluri proprii | -50.479 | -40.139 | -12.369 | -250 | -11.816 | 50 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.11.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HADNAGY CONSTRUCTII JTK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J26/2037/2019 |
| EUID | ROONRC.J26/2037/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-11-05 |
| Sediu social | Str. Pomilor, 82, Mun. Târnăveni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. POMILOR, NR.82 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| KEV & JEN TIME S.R.L. | aceeași clădire |
| BIL TRANSCOM SRL | 72 m |
| MONALIV TRANS SRL | 72 m |
| EXPERT RECRUITING S.R.L. | 119 m |
| FLANNADO SRL inactiv | 119 m |
| AUTO LECHI S.R.L. | 149 m |
| SERVIAN 2008 SRL | 165 m |
| MARA FISHING S.R.L. | 191 m |
| PRODCOM PORC S.R.L. | 199 m |
| EDY & RADU AUTO SRL | 224 m |
| AROMA ROADELOR NATURII S.R.L. | 228 m |
| PATIACTIV SRL | 236 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2025 |
| 4120 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Mureş
| 572878 | TRANS RAD COM SRL |
| 1196941 | VANI COMAPRES SRL |
| 1197289 | CIRON COM SRL |
| 1198039 | LION IMPEX SRL |
| 1198268 | APOLLONIA SERCOM SRL |
| 1198985 | PRODATH SRL |
| 1199077 | BISTRO BRAVO SRL |
| 1199964 | MOLDEXIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25