EXPERT RECRUITING S.R.L.
CUI 39403149 · J26/833/2018
EXPERT RECRUITING S.R.L. are CUI 39403149, nr. de înregistrare J26/833/2018, înmatriculată pe 24.05.2018. Sediul social e în Municipiul Târnăveni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7810. În 2025: cifră de afaceri 29.844 lei, profit net 15.762 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 30 mii lei · mediana 188 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 26 mii lei | 62% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 52.8% · mediana 15.2% | 347% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29.844 | 27.510 | — | 1.000 | — | — | — | 14.641 |
| Venituri totale | 29.959 | 27.510 | 0 | 1.005 | 0 | 0 | 0 | 14.641 |
| Cheltuieli totale | 11.374 | 10.744 | 100 | 111 | 100 | 100 | 1.203 | 17.182 |
| Profit / pierdere brută | 18.585 | 16.766 | -100 | 894 | -100 | -100 | -1.203 | -2.541 |
| Profit / pierdere netă | 15.762 | 14.192 | -100 | 864 | -100 | -100 | -1.203 | -2.980 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | — | — | — | 253 |
| Active circulante | 27.871 | 11.773 | 1.370 | — | 2.987 | 2.987 | 3.017 | 3.144 |
| Creanțe | 1.944 | 756 | — | — | 2.987 | 2.987 | 2.986 | 2.986 |
| Casa și conturi la bănci | 25.927 | 11.017 | 1.370 | — | — | — | 31 | 158 |
| Datorii | 1.336 | 1.000 | 4.789 | 3.318 | 7.169 | 7.069 | 7.000 | 6.177 |
| Capitaluri proprii | 26.535 | 10.773 | -3.419 | -3.318 | -4.182 | -4.082 | -3.983 | -2.780 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.05.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 7810 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXPERT RECRUITING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J26/833/2018 |
| EUID | ROONRC.J26/833/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-24 |
| Sediu social | Str. Pomilor, 66, Mun. Târnăveni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. POMILOR, NR.66 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SERVIAN 2008 SRL | 46 m |
| BIL TRANSCOM SRL | 57 m |
| MONALIV TRANS SRL | 57 m |
| PRODCOM PORC S.R.L. | 83 m |
| AUTO LECHI S.R.L. | 115 m |
| MARA FISHING S.R.L. | 117 m |
| HADNAGY CONSTRUCTII JTK S.R.L. | 119 m |
| KEV & JEN TIME S.R.L. | 119 m |
| POT IMOBILIARE MURES SRL inactiv | 127 m |
| FLANNADO SRL inactiv | 152 m |
| SEBAR S.R.L. | 159 m |
| CRIS CONSAL SRL inactiv | 169 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7810 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25