KYNESYS SPORT S.R.L.
CUI 41888909 · J2019004210351
KYNESYS SPORT S.R.L. are CUI 41888909, nr. de înregistrare J2019004210351, înmatriculată pe 12.11.2019. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8695. În 2025: cifră de afaceri 174.898 lei, profit net 20.216 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 175 mii lei · mediana 220 mii lei | 80% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 40 mii lei | 50% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 11.6% · mediana 22.2% | 52% din mediană |
| Cifră pe salariat | 87 mii lei · mediana 202 mii lei | 43% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 174.898 | 284.633 | 293.768 | 197.652 | 93.570 | 51.161 |
| Venituri totale | 175.196 | 289.026 | 314.018 | 200.004 | 93.570 | 54.507 |
| Cheltuieli totale | 151.798 | 202.684 | 153.564 | 34.641 | 10.330 | 28.747 |
| Profit / pierdere brută | 23.398 | 86.342 | 160.454 | 165.363 | 83.240 | 25.760 |
| Profit / pierdere netă | 20.216 | 72.589 | 157.576 | 162.610 | 80.433 | 24.747 |
| Active imobilizate | 72.278 | 37.918 | 3.978 | — | — | — |
| Active circulante | 6.500 | 20.635 | 164.470 | 169.907 | 105.184 | 23.541 |
| Stocuri | 1.640 | 1.640 | 1.640 | 1.640 | — | — |
| Creanțe | 1.059 | 1.779 | 25.199 | 98.984 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.801 | 17.216 | 137.631 | 69.283 | 105.184 | 23.541 |
| Datorii | 22.396 | 22.387 | 10.632 | 6.993 | 1.848 | 639 |
| Capitaluri proprii | 56.382 | 36.166 | 157.816 | 162.914 | 103.336 | 22.902 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.11.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 8695 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KYNESYS SPORT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019004210351 |
| EUID | ROONRC.J2019004210351 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-11-12 |
| Sediu social | Str. Evliya Celebi, 9, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. EVLIYA CELEBI, NR.9 |
| Telefon | 0722698952 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTMAL GALERY CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| AUTODRAG SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXOTIC FRUCT TIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| GMT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| IRIDIUM INTERMEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| KYNESYS CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| KYNESYS EDUCATIONAL SRL | aceeași clădire |
| KYNESYS MASAJ S.R.L. | aceeași clădire |
| MED-CHAHEM SRL | aceeași clădire |
| NEUROFIT VIO S.R.L. | aceeași clădire |
| SYNOPSYS SRL | aceeași clădire |
| TAXIFASTDARIUS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8695 | 2025 |
| 8690 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25