PREMIUM GINESTAR S.R.L.
CUI 41991601 · J26/2188/2019
PREMIUM GINESTAR S.R.L. are CUI 41991601, nr. de înregistrare J26/2188/2019, înmatriculată pe 05.12.2019. Sediul social e în Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 326.500 lei, profit net 193.575 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 327 mii lei · mediana 220 mii lei | 149% din mediană |
| Profit net | 194 mii lei · mediana 40 mii lei | 482% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 59.3% · mediana 22.2% | 267% din mediană |
| Cifră pe salariat | 327 mii lei · mediana 202 mii lei | 162% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 326.500 | 298.204 | 289.686 | 262.126 | 238.600 | 164.886 | — |
| Venituri totale | 326.500 | 298.204 | 289.686 | 262.126 | 238.600 | 164.886 | 0 |
| Cheltuieli totale | 123.130 | 94.800 | 65.430 | 27.006 | 15.736 | 18.024 | 1.057 |
| Profit / pierdere brută | 203.370 | 203.404 | 224.256 | 235.120 | 222.864 | 146.862 | -1.057 |
| Profit / pierdere netă | 193.575 | 194.458 | 221.359 | 228.589 | 215.706 | 142.165 | -1.057 |
| Active imobilizate | 192.020 | 236.138 | — | — | 2.147 | 2.147 | 2.147 |
| Active circulante | 21.153 | 78.513 | 229.269 | 230.284 | 215.617 | 140.564 | 2.996 |
| Creanțe | 800 | 2.640 | 5.000 | — | 1.200 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 20.353 | 75.873 | 224.269 | 230.284 | 214.417 | 140.564 | 2.996 |
| Datorii | 19.358 | 119.953 | 7.670 | 1.455 | 1.818 | 1.403 | 6.000 |
| Capitaluri proprii | 193.815 | 194.698 | 221.599 | 228.829 | 215.946 | 141.308 | -857 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.12.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PREMIUM GINESTAR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J26/2188/2019 |
| EUID | ROONRC.J26/2188/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-12-05 |
| Sediu social | Str. Bolyai János, 4, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT SÂNGEORGIU DE MUREŞ COM. SÂNGEORGIU DE MUREŞ, STR. BOLYAI JÁNOS, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ECHIPEDIA SRL inactiv | 32 m |
| MEDIPORIUM S.R.L. | 32 m |
| PERFORMIA MANAGEMENT DE PERSONAL SRL | 32 m |
| TATMAR FLOWERS S.R.L. | 64 m |
| EDWARD JBM SRL | 104 m |
| GREGORY SRL | 104 m |
| SAVATEX SRL | 104 m |
| SORMANI CRISS NAILS S.R.L. | 104 m |
| VIMARTON MED SRL | 104 m |
| MURES ADVENTURE SRL | 128 m |
| NOVE FAME GRUP S.R.L. | 128 m |
| RESQUER S.R.L. | 128 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Mureş
| 1197882 | CABIMED SRL |
| 1227908 | INTERMED SRL |
| 1264507 | SAN SYILVAN SRL |
| 2529750 | MENS SANA SRL |
| 3102110 | GINE RFF SRL |
| 3389507 | HIPOCRATE 2000 SRL |
| 6525166 | MEDCOMP SRL |
| 6668875 | GALEN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08