UPPER FINISH S.R.L.
CUI 42006025 · J2019003093168
UPPER FINISH S.R.L. are CUI 42006025, nr. de înregistrare J2019003093168, înmatriculată pe 10.12.2019. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4335. În 2024: cifră de afaceri 20.000 lei, pierdere netă 36.918 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -58 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 20.000 | 2.700 | 62.500 | 81.000 | 32.200 |
| Venituri totale | — | 20.000 | 2.700 | 65.100 | 81.000 | 32.200 |
| Cheltuieli totale | 57.686 | 56.918 | 56.430 | 65.247 | 54.299 | 39.982 |
| Profit / pierdere brută | -57.686 | -36.918 | -53.730 | -147 | 26.701 | -7.782 |
| Profit / pierdere netă | -57.686 | -36.918 | -53.757 | -798 | 25.891 | -8.072 |
| Active circulante | 614 | 1.710 | 6.412 | 20.604 | 18.019 | 6.012 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 147 |
| Creanțe | — | 1.835 | 198 | — | 599 | — |
| Casa și conturi la bănci | 614 | -125 | 6.214 | 20.604 | 17.420 | 5.865 |
| Datorii | 131.755 | 75.165 | 42.949 | 3.384 | 0 | 13.884 |
| Capitaluri proprii | -131.141 | -73.455 | -36.537 | 17.220 | 18.019 | -7.872 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.12.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 4335 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UPPER FINISH S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019003093168 |
| EUID | ROONRC.J2019003093168 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-12-10 |
| Sediu social | Str. Nicolae Iorga, 106, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. NICOLAE IORGA, NR.106, BL.A16, SC.1, AP.13 |
| Telefon | 0732290372 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AVA TELECOM S.R.L. | aceeași clădire |
| LSS VALFLOM TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MARUL VERDE SRL inactiv | aceeași clădire |
| CSD BEBE CONCEPT SRL-D inactiv | 30 m |
| ARIA EVENTS S.R.L. | 40 m |
| LIGNUM ATELIER S.R.L. inactiv | 40 m |
| RV BOX S.R.L. | 40 m |
| A.M.I. AUTO-CONSTRUCT SRL inactiv | 45 m |
| ALTOCAD S.R.L. | 45 m |
| AMAU BUSINESS SOURCE S.R.L. | 45 m |
| AYAZ DEVRAN S.R.L. inactiv | 45 m |
| BCV ALEXGEO SRL | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4335 | 2025 |
| 4339 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 31976078 | DAVID M. MONICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 34218582 | LSS VALFLOM TRADE SRL inactiv |
| 39725322 | AVA TELECOM S.R.L. |
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25