UCG SERVICE TENCMEC S.R.L.
CUI 44360273 · J2021001428161
UCG SERVICE TENCMEC S.R.L. are CUI 44360273, nr. de înregistrare J2021001428161, înmatriculată pe 31.05.2021. Sediul social e în Sat Malu Mare, Comuna Malu Mare, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4335. În 2025: cifră de afaceri 97.505 lei, pierdere netă 84.831 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 98 mii lei · mediana 221 mii lei | 44% din mediană |
| Profit net | -85 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -87% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 49 mii lei · mediana 141 mii lei | 35% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 97.505 | 622.921 | 255.920 | 78.000 | 5.010 |
| Venituri totale | 97.507 | 622.922 | 255.920 | 78.000 | 5.010 |
| Cheltuieli totale | 181.508 | 337.132 | 199.374 | 87.091 | 18.152 |
| Profit / pierdere brută | -84.001 | 285.790 | 56.546 | -9.091 | -13.142 |
| Profit / pierdere netă | -84.831 | 273.251 | 54.038 | -9.871 | -13.193 |
| Active imobilizate | 14.986 | 21.570 | 4.062 | 4.903 | — |
| Active circulante | 60.435 | 293.846 | 51.675 | 686 | 599 |
| Stocuri | 2.932 | 454 | — | — | — |
| Creanțe | 1 | 106.217 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 57.502 | 187.175 | 51.675 | 686 | 599 |
| Cheltuieli în avans | 135 | — | — | — | — |
| Datorii | 13.053 | 41.925 | 24.563 | 28.453 | 13.592 |
| Capitaluri proprii | 62.503 | 273.491 | 31.174 | -22.864 | -12.993 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 4 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.05.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 4335 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UCG SERVICE TENCMEC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021001428161 |
| EUID | ROONRC.J2021001428161 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-05-31 |
| Sediu social | Str. Bechetului, 31, Sat Malu Mare Com. Malu Mare, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, SAT MALU MARE COM. MALU MARE, STR. BECHETULUI, NR.31 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABIL DESIGN & BUILD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADG-CONSTRUCT-FLORIAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AFIN NEW BIO SRL | aceeași clădire |
| AGROBIM BM COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | aceeași clădire |
| AGROEAT S.R.L. | aceeași clădire |
| AKAPO DRG SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| AKH TERRAMED SRL | aceeași clădire |
| ALBAYRAK CUNEYT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEPESC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALGEP INSTAL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLRIPER INCLUSIVE SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| ALPIN OLTENIA SRL-D inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4335 | 2025 |
| 4339 | 2021 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (26)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25