AIMT PSI S.R.L.
CUI 42230587 · J2020000187262
AIMT PSI S.R.L. are CUI 42230587, nr. de înregistrare J2020000187262, înmatriculată pe 07.02.2020. Sediul social e în Sat Livezeni, Comuna Livezeni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 294.066 lei, profit net 30.718 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 294 mii lei · mediana 220 mii lei | 134% din mediană |
| Profit net | 31 mii lei · mediana 40 mii lei | 77% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.4% · mediana 22.2% | 47% din mediană |
| Cifră pe salariat | 294 mii lei · mediana 202 mii lei | 145% din mediană |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 294.066 | 259.057 | 225.246 | 187.210 | 150.805 | 79.238 |
| Venituri totale | 294.066 | 259.057 | 225.591 | 189.021 | 150.805 | 79.238 |
| Cheltuieli totale | 254.526 | 200.099 | 215.283 | 116.027 | 100.908 | 31.765 |
| Profit / pierdere brută | 39.540 | 58.958 | 10.308 | 72.994 | 49.897 | 47.473 |
| Profit / pierdere netă | 30.718 | 51.187 | 8.052 | 68.455 | 45.916 | 45.243 |
| Active imobilizate | 512.759 | 202.010 | 257.865 | 4.010 | 4.010 | — |
| Active circulante | 35.364 | 48.195 | 61.742 | 163.287 | 90.255 | 49.086 |
| Stocuri | 1.852 | 1.814 | 1.814 | 1.814 | — | 14.014 |
| Creanțe | 4.084 | 4.200 | 4.200 | 53.562 | 263 | 5.200 |
| Casa și conturi la bănci | 29.428 | 42.181 | 55.728 | 107.911 | 89.992 | 29.872 |
| Cheltuieli în avans | 30.365 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 516.324 | 107.648 | 228.237 | 12.747 | 2.906 | 3.643 |
| Capitaluri proprii | 62.164 | 142.557 | 91.370 | 154.550 | 91.359 | 45.443 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.02.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AIMT PSI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000187262 |
| EUID | ROONRC.J2020000187262 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-02-07 |
| Sediu social | Aleea Zorilor, 12, Sat Livezeni Com. Livezeni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT LIVEZENI COM. LIVEZENI, ALEEA ZORILOR, NR.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV CLUB SRL | aceeași clădire |
| EIGHTEEN - ACADEMY S.R.L. | aceeași clădire |
| HAPPY DEENTAL TOOTH S.R.L. | aceeași clădire |
| HIBRID LIFE FIT S.R.L. | aceeași clădire |
| MULTIPLUS SRL | aceeași clădire |
| RONIGYM SLIMFIT SRL | aceeași clădire |
| BIOCHEM REAGENTS SRL | 140 m |
| GENIQUS SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 140 m |
| HEXATEK SRL | 140 m |
| AIR DOVA SRL | 170 m |
| CONTABILUL TAU SRL | 170 m |
| FINCONSULT SRL | 170 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
| 1197882 | CABIMED SRL |
| 1227908 | INTERMED SRL |
| 1264507 | SAN SYILVAN SRL |
| 2529750 | MENS SANA SRL |
| 3102110 | GINE RFF SRL |
| 3389507 | HIPOCRATE 2000 SRL |
| 6525166 | MEDCOMP SRL |
| 6668875 | GALEN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25