SUNRISE ONE S.R.L.
CUI 42825836 · J21/295/2020
SUNRISE ONE S.R.L. are CUI 42825836, nr. de înregistrare J21/295/2020, înmatriculată pe 24.07.2020. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 31.839 lei, profit net 1.947 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 32 mii lei · mediana 199 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 69% din mediană |
| Marjă netă | 6.1% · mediana 1.6% | 381% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 31.839 | 172.672 | 230.853 | 540.271 | 228.352 | 139.015 |
| Venituri totale | 31.839 | 172.672 | 230.853 | 541.068 | 228.352 | 139.015 |
| Cheltuieli totale | 29.863 | 217.338 | 289.026 | 483.063 | 216.797 | 136.006 |
| Profit / pierdere brută | 1.976 | -44.666 | -58.173 | 58.005 | 11.555 | 3.009 |
| Profit / pierdere netă | 1.947 | -46.394 | -60.482 | 47.656 | 6.250 | 1.590 |
| Active imobilizate | 234 | 350 | — | 1.076 | 2.509 | 3.942 |
| Active circulante | 61.458 | 102.035 | 111.283 | 78.346 | 216.712 | 63.420 |
| Stocuri | 56.934 | 91.185 | 86.632 | 52.776 | 207.077 | 62.380 |
| Creanțe | 3.914 | 10.059 | 11.924 | 23.485 | 2.773 | 233 |
| Casa și conturi la bănci | 610 | 791 | 12.727 | 2.085 | 6.862 | 807 |
| Datorii | 86.721 | 129.362 | 116.069 | 23.726 | 211.181 | 65.572 |
| Capitaluri proprii | -25.029 | -26.977 | -4.786 | 55.696 | 8.040 | 1.790 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.07.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SUNRISE ONE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J21/295/2020 |
| EUID | ROONRC.J21/295/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-07-24 |
| Sediu social | Str. Mărului, 50B, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. MĂRULUI, NR.50B |
| Telefon | 0731453954 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NIDANNY TERM SRL | aceeași clădire |
| AERPO INTERNAŢIONAL SRL | 64 m |
| GANSAV EXIM SRL | 124 m |
| VIS MARKET STORE S.R.L. inactiv | 158 m |
| KINITOS DESIGN S.R.L. | 161 m |
| MIRKOS MARKET S.R.L. | 163 m |
| DMV EXPRESS S.R.L. | 177 m |
| ALIS SRL inactiv | 180 m |
| DRAGO BUILD GROUP SRL inactiv | 180 m |
| PETRACOM SRL | 180 m |
| UTIM HELENE TRANS S.R.L. | 180 m |
| RO-IL CONS SYSTEMS S.R.L. inactiv | 239 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25