Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

PRESCURE SI ASOCIATII S.R.L.

CUI 43329792 · J8/2427/2020

cu contul HoReCaOS, sau pe email

PRESCURE SI ASOCIATII S.R.L. are CUI 43329792, nr. de înregistrare J8/2427/2020, înmatriculată pe 13.11.2020. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7830. În 2025: cifră de afaceri 220.075 lei, profit net 122.497 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 220 mii lei · mediana 172 mii lei 128% din mediană
Profit net 122 mii lei · mediana 32 mii lei 388% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 55.7% · mediana 23.8% 234% din mediană
Cifră pe salariat 220 mii lei · mediana 175 mii lei 125% din mediană

Comparat cu 100.230 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 220 mii lei
2020: 22 mii lei 202021: 222 mii lei 212022: 240 mii lei 222023: 221 mii lei 232024: 243 mii lei 242025: 220 mii lei 25
Profit net 122 mii lei
2020: 17 mii lei 202021: 107 mii lei 212022: 151 mii lei 222023: 147 mii lei 232024: 118 mii lei 242025: 122 mii lei 25
Salariați 1
2020: 0 202021: 1 212022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri netă220.075242.890221.010240.464222.37221.794
Venituri totale220.076242.890221.024240.464222.37221.794
Cheltuieli totale87.357122.36571.41987.251113.0873.687
Profit / pierdere brută132.719120.525149.605153.213109.28518.107
Profit / pierdere netă122.497118.096147.395150.987107.38617.453
Active imobilizate——1.5003.257—112
Active circulante183.989165.729208.996157.421119.09018.317
Creanțe156.551155.868201.414144.751110.5179.050
Casa și conturi la bănci27.4389.8617.58212.6708.5739.267
Datorii60.97538.21111.0748.6514.051776
Capitaluri proprii123.014127.518199.422152.027115.03917.653
Capital subscris vărsat200200200200200200
Număr mediu de salariați111110

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 13.11.2020
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal7830
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCPRESCURE SI ASOCIATII S.R.L.
Nr. reg. com.J08/2427/2020
EUIDROONRC.J8/2427/2020
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2020-11-13
Sediu socialStr. Deda, 2, Mun. Braşov, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DEDA, NR.2, BL.17, SC.C, AP.6
Telefon0734350867
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
4 YOU IMAGE SRL inactiv aceeași clădire
ADEMAR MOTTO S.R.L. aceeași clădire
AUTO RENT BRASOV S.R.L. aceeași clădire
ELODEEA SRL inactiv aceeași clădire
PRESCURE & PARTNERS HR CONSULTANTS SRL aceeași clădire
PROCOM INVEST SRL inactiv aceeași clădire
RUSSELL LOGISTICS SRL inactiv aceeași clădire
SPORTS LIFE TRAINING S.R.L. aceeași clădire
TRUESKY CORPORATION S.R.L. inactiv aceeași clădire
TRUSTALL BROS. S.R.L. aceeași clădire
VADUL PIETII SRL aceeași clădire
DALLAS TRANSPORT SRL inactiv 36 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

78302020 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

15628233 PRESCURE & PARTNERS HR CONSULTANTS SRL
29802762 DOBRINOIU ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
40051135 TRUESKY CORPORATION S.R.L. inactiv
43247315 SPORTS LIFE TRAINING S.R.L.
44932634 DANU BOGDAN-IONUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
47141529 TRUSTALL BROS. S.R.L.

CAEN autorizat (1)

7830

Alte firme din Braşov

217167 MOBEXCOM S.R.L.
3717663 ALIADE PROD SRL
9519550 ORNELIA-IMPEX SRL
15628233 PRESCURE & PARTNERS HR CONSULTANTS SRL
15695143 HUMAN RESOURCES CONSULTING SRL
15717454 STAMIK 2003 SRL
16718806 CIPRIADIS JOB SRL
22024256 PLUS CONT EXPERT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12