Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

FEMIRIO GYN S.R.L.

CUI 43671980 · J35/445/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

FEMIRIO GYN S.R.L. are CUI 43671980, nr. de înregistrare J35/445/2021, înmatriculată pe 04.02.2021. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 88.876 lei, profit net 60.264 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 23%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 89 mii lei · mediana 220 mii lei 40% din mediană
Profit net 60 mii lei · mediana 40 mii lei 150% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană
Marjă netă 67.8% · mediana 22.2% 305% din mediană

Comparat cu 38.017 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 89 mii lei
2021: 51 mii lei 212022: 47 mii lei 222023: 47 mii lei 232024: 72 mii lei 242025: 89 mii lei 25
Profit net 60 mii lei
2021: 36 mii lei 212022: 37 mii lei 222023: 22 mii lei 232024: 35 mii lei 242025: 60 mii lei 25
Salariați 0
2021: 0 212023: 0 232024: 0 242025: 0 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă88.87672.02246.71147.49650.894
Venituri totale88.87672.02246.71147.49650.894
Cheltuieli totale17.15430.45420.5358.98813.590
Profit / pierdere brută71.72241.56826.17638.50837.304
Profit / pierdere netă60.26434.91721.98837.22535.777
Active imobilizate4.8465.9640—0
Active circulante58.33631.99022.62838.33836.803
Creanțe50.75019.90013.01226.4470
Casa și conturi la bănci7.58612.0909.61611.89136.803
Datorii2.6782.797400873826
Capitaluri proprii60.50435.15722.22837.46535.977
Capital subscris vărsat200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 04.02.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
CAEN principal8622
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCFEMIRIO GYN S.R.L.
Nr. reg. com.J35/445/2021
EUIDROONRC.J35/445/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-02-04
Sediu socialStr. George Enescu, 6, Mun. Timişoara, TIMIŞ
Domiciliu fiscalJUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GEORGE ENESCU, NR.6, ET.1, AP.6
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

86222021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

31447603 IOSA ALIN-RUDOLF PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
41853021 SUDO-U INTER-WEB S.R.L.

CAEN autorizat (5)

72198560862186228690

Alte firme din Timiş

1807042 DERMADENT SRL
1807450 OFTALMOLOGICA SRL
1815789 GENESIUM C.O. SRL
1830240 CENTRU MEDICAL DR.STAN SRL
1832712 CABINET DE OBSTRETICA-GINECOLOGIE DR.POPESCU ANGELA SRL
1833360 CENTRU MEDICAL DOCTOR PATRASCU SRL
1851439 CENTRUL DE MEDICINA INTEGRALA SRL
2485379 NEUROIMPULS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25