CUJOO MANAGEMENT S.R.L.
CUI 43710150 · J2021002326406
CUJOO MANAGEMENT S.R.L. are CUI 43710150, nr. de înregistrare J2021002326406, înmatriculată pe 10.02.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6832. În 2025: cifră de afaceri 621.024 lei, profit net 547.926 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 621 mii lei · mediana 124 mii lei | 499% din mediană |
| Profit net | 548 mii lei · mediana 17 mii lei | de 33× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 88.2% · mediana 19.4% | 455% din mediană |
| Cifră pe salariat | 621 mii lei · mediana 172 mii lei | 361% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 621.024 | 434.070 | 401.933 | 255.612 | 188.531 |
| Venituri totale | 621.025 | 434.070 | 401.933 | 255.612 | 188.531 |
| Cheltuieli totale | 60.140 | 46.323 | 30.250 | 2.926 | 754 |
| Profit / pierdere brută | 560.885 | 387.747 | 371.683 | 252.686 | 187.777 |
| Profit / pierdere netă | 547.926 | 380.424 | 368.266 | 246.424 | 182.234 |
| Active imobilizate | 1.473.194 | 768.306 | — | — | — |
| Active circulante | 201.323 | 71.465 | 453.447 | 249.782 | 184.465 |
| Stocuri | 24.269 | — | — | — | — |
| Creanțe | 6.549 | 6.549 | 43.618 | 185.726 | — |
| Casa și conturi la bănci | 170.505 | 64.916 | 409.829 | 64.056 | 184.465 |
| Datorii | 316.963 | 30.143 | 24.243 | 3.118 | 2.031 |
| Capitaluri proprii | 1.357.554 | 809.628 | 429.204 | 246.664 | 182.434 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.02.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6832 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CUJOO MANAGEMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021002326406 |
| EUID | ROONRC.J2021002326406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-02-10 |
| Sediu social | Str. Mărgelelor, 11, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR MĂRGELELOR, NR.11, SC.2, ET.5, AP.63 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROCIL TRADE SRL | aceeași clădire |
| ART VISION CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO SAS DDA SRL | aceeași clădire |
| CHIFLĂ URBANĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| CLD CONFORT INSTAL SRL | aceeași clădire |
| COVALENCO HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| CUJOO DESIGN SRL | aceeași clădire |
| EURONIC INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| FIRE SAFETY CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| INFINITY BEAUTY STUDIO SRL | aceeași clădire |
| F.A.M. UNIVERSAL DISTRIBUTION SRL | 66 m |
| FAMOUS PRO BEAUTY S.R.L. | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6832 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 18296 | EST VEST MIHALCEA SRL |
| 335138 | ADCO IMPEX SRL |
| 365252 | TINAROM SRL |
| 378155 | PROD IMPEX ALBINA SRL |
| 385497 | MP GROUP BLOC MANAGEMENT S.R.L. |
| 391626 | DIVERCON SA |
| 406530 | FARMACY SRL |
| 406816 | GAL COM IMPEXIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08