CLD CONFORT INSTAL SRL
CUI 28833736 · J40/8400/2011
CLD CONFORT INSTAL SRL are CUI 28833736, nr. de înregistrare J40/8400/2011, înmatriculată pe 11.07.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 238.634 lei, pierdere netă 38.021 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 239 mii lei · mediana 221 mii lei | 108% din mediană |
| Profit net | -38 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -15.9% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 239 mii lei · mediana 141 mii lei | 169% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 238.634 | 92.098 | 124.889 | 35.740 | 93.663 | 84.336 | 71.712 | 127.960 | — |
| Venituri totale | 238.634 | 92.098 | 124.889 | 35.740 | 93.663 | 97.500 | 71.712 | 127.960 | 0 |
| Cheltuieli totale | 274.268 | 444.399 | 318.971 | 140.636 | 220.359 | 86.408 | 119.607 | 159.876 | 9.763 |
| Profit / pierdere brută | -35.634 | -352.301 | -194.082 | -104.896 | -126.696 | 11.092 | -47.895 | -31.916 | -9.763 |
| Profit / pierdere netă | -38.021 | -353.223 | -195.331 | -105.253 | -127.642 | 10.249 | -48.612 | -33.195 | -9.763 |
| Active imobilizate | 707 | 707 | 707 | 707 | 707 | 707 | 707 | 707 | 707 |
| Active circulante | 179.477 | 173.129 | 240.934 | 256.716 | 233.442 | 147.490 | 58.297 | 52.945 | 278 |
| Stocuri | 43.622 | 31.506 | 151.954 | 147.629 | 148.559 | 103.333 | 42.724 | 40.640 | — |
| Creanțe | 132.662 | 107.335 | 81.392 | 81.331 | 78.367 | 42.137 | 11.099 | 8.692 | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.193 | 34.288 | 7.588 | 27.756 | 6.516 | 2.020 | 4.474 | 3.613 | 278 |
| Datorii | 1.080.775 | 1.036.407 | 750.989 | 571.440 | 442.913 | 229.318 | 150.374 | 96.410 | 10.548 |
| Capitaluri proprii | -900.591 | -862.571 | -509.348 | -314.017 | -208.764 | -81.121 | -91.370 | -42.758 | -9.563 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 17.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLD CONFORT INSTAL SRL |
| Nr. reg. com. | J40/8400/2011 |
| EUID | ROONRC.J40/8400/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-07-11 |
| Sediu social | Str. Mărgelelor, 11, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. MĂRGELELOR, NR.11, BL.1, SC.2, AP.74 |
| Telefon | 0762267400 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROCIL TRADE SRL | aceeași clădire |
| ART VISION CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO SAS DDA SRL | aceeași clădire |
| CHIFLĂ URBANĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| COVALENCO HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| CUJOO DESIGN SRL | aceeași clădire |
| CUJOO MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| EURONIC INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| FIRE SAFETY CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| INFINITY BEAUTY STUDIO SRL | aceeași clădire |
| F.A.M. UNIVERSAL DISTRIBUTION SRL | 66 m |
| FAMOUS PRO BEAUTY S.R.L. | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08