RELU ŞORICELUL S.R.L.
CUI 43738517 · J2021000437081
RELU ŞORICELUL S.R.L. are CUI 43738517, nr. de înregistrare J2021000437081, înmatriculată pe 15.02.2021. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8123. În 2025: cifră de afaceri 221.000 lei, profit net 123.390 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-14 | Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Harman | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 9 mii lei |
| 2024-03-11 | Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Harman | Servicii de deratizare (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2024-03-11 | Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Harman | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 7 mii lei |
| 2023-12-19 | SCOALA GIMNAZIALA HALCHIU | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 7 mii lei |
| 2023-11-20 | Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Harman | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 7 mii lei |
| 2023-10-25 | Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Harman | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 221 mii lei · mediana 188 mii lei | 117% din mediană |
| Profit net | 123 mii lei · mediana 26 mii lei | 482% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 55.8% · mediana 15.2% | 367% din mediană |
| Cifră pe salariat | 221 mii lei · mediana 127 mii lei | 174% din mediană |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 221.000 | 294.136 | 285.467 | 294.486 | 277.148 |
| Venituri totale | 221.000 | 294.137 | 285.477 | 294.486 | 277.148 |
| Cheltuieli totale | 95.400 | 122.659 | 117.051 | 66.028 | 26.158 |
| Profit / pierdere brută | 125.600 | 171.478 | 168.426 | 228.458 | 250.990 |
| Profit / pierdere netă | 123.390 | 168.537 | 165.571 | 219.623 | 242.676 |
| Active imobilizate | 239.808 | 2.920 | 562 | 1.026 | 2.576 |
| Active circulante | 43.256 | 173.099 | 185.327 | 380.254 | 240.622 |
| Stocuri | 324 | 0 | 179 | 3.427 | 1.165 |
| Creanțe | 259 | 120.214 | 173.172 | 288.941 | 3.400 |
| Casa și conturi la bănci | 42.673 | 52.885 | 11.976 | 87.886 | 236.057 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.066 |
| Datorii | 159.434 | 7.242 | 20.078 | 161.417 | 1.388 |
| Capitaluri proprii | 123.630 | 168.777 | 165.811 | 219.863 | 242.876 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.02.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 8123 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RELU ȘORICELUL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000437081 |
| EUID | ROONRC.J2021000437081 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-02-15 |
| Sediu social | Str. Buciumului, 18, camera 2, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. BUCIUMULUI, NR.18, CAMERA 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDYNSECT S.R.L. | aceeași clădire |
| MILTOX DER S.R.L. | aceeași clădire |
| OHANA INVESTMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| RELU GÂNDĂCELUL S.R.L. | aceeași clădire |
| CONS SOLEY SRL | 167 m |
| RARUM ORGANIC S.R.L. | 167 m |
| TUHOUSE PROIECT S.R.L. | 167 m |
| XELA & SUSI - P.A.C. SRL | 167 m |
| VETOFARM SRL | 345 m |
| P.L.C. MAGAZIN SRL | 426 m |
| PKC REAL ESTATE INVESTMENTS SRL | 426 m |
| SMARALDECOR SRL | 556 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8129 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25