IMPECABIL REPARATII IMPEX SRL
CUI 4379340 · J12/2497/1993
IMPECABIL REPARATII IMPEX SRL are CUI 4379340, nr. de înregistrare J12/2497/1993, înmatriculată pe 22.06.1993. Sediul social e în Municipiul Turda, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2022: cifră de afaceri 7.359 lei, pierdere netă 25.482 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -14 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 7.359 | 3.830 | 1.500 | 19.110 | 168.915 | 404.030 | 649.013 | 503.843 | 289.946 | 371.184 | 519.124 | 401.289 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 504 | 7.359 | 3.830 | 1.500 | 19.110 | 196.009 | 413.030 | 679.013 | 503.843 | 289.946 | 371.184 | 541.096 | 401.289 |
| Cheltuieli totale | 14.494 | 5.531 | 10.806 | 32.637 | 22.182 | 16.993 | 33.334 | 179.059 | 331.174 | 553.855 | 350.493 | 293.625 | 341.239 | 475.215 | 464.350 |
| Profit / pierdere brută | -14.494 | -5.531 | -10.302 | -25.278 | -18.352 | -15.493 | -14.224 | 16.950 | 81.856 | 125.158 | 153.350 | -3.679 | 29.945 | 65.881 | -63.061 |
| Profit / pierdere netă | -14.494 | -5.531 | -10.302 | -25.482 | -18.467 | -15.538 | -14.797 | 14.474 | 77.895 | 104.523 | 128.397 | -3.679 | 24.995 | 64.682 | -63.061 |
| Active imobilizate | 174.101 | 188.595 | 194.144 | 199.675 | 203.455 | 207.234 | 211.014 | 214.794 | 219.284 | 228.125 | 242.423 | 260.536 | 300.808 | 342.248 | 379.010 |
| Active circulante | 511 | 515 | 819 | 94 | 11.604 | 12.532 | 22.669 | 55.870 | 122.452 | 132.773 | 166.578 | 105.291 | 107.677 | 103.869 | 62.788 |
| Stocuri | — | — | — | — | 147 | — | — | — | 4.670 | 4.557 | 10.837 | 530 | 2.816 | 4.637 | 8.813 |
| Creanțe | 511 | 510 | 510 | — | 11.428 | 11.485 | 20.210 | 34.020 | 110.648 | 123.307 | 144.743 | 99.862 | 95.994 | 90.799 | 49.132 |
| Casa și conturi la bănci | — | 5 | 309 | 94 | 29 | 1.047 | 2.459 | 21.850 | 7.134 | 4.909 | 10.998 | 4.899 | 8.867 | 8.433 | 4.843 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 401 | 262 | — | 451 | 2.200 | 3.112 | 3.251 | 3.495 | — | 4.245 |
| Datorii | 90.274 | 90.278 | 90.600 | 85.103 | 74.911 | 61.552 | 59.792 | 81.714 | 145.711 | 237.282 | 60.656 | 146.018 | 185.241 | 251.097 | 315.706 |
| Capitaluri proprii | 84.338 | 98.832 | 104.363 | 114.666 | 140.148 | 158.615 | 174.153 | 188.950 | 196.476 | 125.816 | 351.457 | 223.060 | 226.739 | 195.020 | 130.337 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | 9 | 8 | 7 | 11 | 10 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.07.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IMPECABIL REPARATII IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2497/1993 |
| EUID | ROONRC.J12/2497/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-06-22 |
| Sediu social | Str. Câmpiei, 76, Mun. Turda, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. CÂMPIEI, NR.76 |
| Telefon | 0728129346 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FIOR DI PELLET SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROMGEO COM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| DANDAN TUR LOGISTIC S.R.L. | 30 m |
| SARE-VEL-RO-HU-FILIALA CLUJ S.R.L. | 30 m |
| LA MOARA LUI ANDREI SERVEXIM SRL inactiv | 41 m |
| NEMAIO BUILD S.R.L. | 41 m |
| MIKOM PRODIMPEX SRL | 84 m |
| LOREN SANDA SPEDITION SRL inactiv | 99 m |
| VIVIEN TRANS SRL | 103 m |
| AIR TAXI SRL inactiv | 162 m |
| ADVANCE FORTIFY S.R.L. | 231 m |
| BUSINESS CONIMOREX SRL inactiv | 231 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5020 | 2025 |
| 4520 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25