RUSTIC BAR SRL
CUI 4435318 · J1993001350106
RUSTIC BAR SRL are CUI 4435318, nr. de înregistrare J1993001350106, înmatriculată pe 28.07.1993. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 182.176 lei, profit net 576 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 182 mii lei · mediana 166 mii lei | 110% din mediană |
| Profit net | 576 lei · mediana 1 mii lei | 44% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 0.3% · mediana 1% | 30% din mediană |
| Cifră pe salariat | 182 mii lei · mediana 131 mii lei | 139% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 182.176 | 179.356 | 161.533 | 146.931 | 132.156 | 98.257 | 128.054 | 117.706 | 112.165 | 114.080 | 109.192 | 110.060 | 107.625 | 110.255 | 108.354 |
| Venituri totale | 182.176 | 179.356 | 161.533 | 146.931 | 132.156 | 105.580 | 128.054 | 117.706 | 112.165 | 114.080 | 109.192 | 110.060 | 107.625 | 110.255 | 108.354 |
| Cheltuieli totale | 181.490 | 175.450 | 160.234 | 142.356 | 133.049 | 105.434 | 125.285 | 111.197 | 107.673 | 107.440 | 101.173 | 102.635 | 101.867 | 104.792 | 99.452 |
| Profit / pierdere brută | 686 | 3.906 | 1.299 | 4.575 | -893 | 146 | 2.769 | 6.509 | 4.492 | 6.640 | 8.019 | 7.425 | 5.758 | 5.463 | 8.902 |
| Profit / pierdere netă | 576 | -1.475 | -316 | 3.106 | -1.611 | -506 | 1.488 | 5.332 | 3.279 | 4.358 | 4.743 | 4.123 | 2.711 | 4.589 | 7.468 |
| Active circulante | 11.383 | 12.196 | 12.758 | 11.521 | 7.298 | 8.797 | 8.112 | 10.277 | 7.854 | 9.017 | 8.291 | 8.857 | 8.168 | 8.331 | 7.242 |
| Stocuri | 10.472 | 9.710 | 11.418 | 11.470 | 7.284 | 7.762 | 7.673 | 9.530 | 7.849 | 8.679 | 6.825 | 7.897 | 8.160 | 8.324 | 7.226 |
| Creanțe | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | — | — | — | 0 | 2 | 0 | 0 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 910 | 2.485 | 1.339 | 50 | 13 | 1.028 | 439 | 747 | 5 | 338 | 1.464 | 960 | 8 | 7 | 16 |
| Datorii | 12.113 | 13.502 | 12.588 | 10.046 | 8.929 | 8.817 | 6.138 | 4.459 | 4.089 | 4.173 | 3.062 | 4.248 | 4.971 | 3.256 | 6.756 |
| Capitaluri proprii | -730 | -1.306 | 170 | 1.475 | -1.631 | -20 | 1.974 | 5.818 | 3.765 | 4.844 | 5.229 | 4.609 | 3.197 | 5.075 | 486 |
| Capital subscris vărsat | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 | 405 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.08.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUSTIC BAR SRL |
| Nr. reg. com. | J1993001350106 |
| EUID | ROONRC.J1993001350106 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-07-28 |
| Sediu social | Str. Independenţei, 38 A, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. INDEPENDENŢEI, NR.38 A |
| Telefon | 0238426362 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DARIUS TAGCOM SRL | 36 m |
| REMADO COMEXPO SRL | 36 m |
| TOGOBELA CONSULTING S.R.L. | 36 m |
| MC SMART OPTIMIZATION SOLUTIONS S.R.L. | 50 m |
| MEN ODI CLEAN SRL inactiv | 61 m |
| PRV IMPORT CENTER S.R.L. | 61 m |
| CARPAT EUROLOGISTIC CSA SRL | 67 m |
| D&S PARTNERS CONSULT SRL | 67 m |
| GIRESS GRUP SRL inactiv | 79 m |
| MARVIN TRADE SRL | 94 m |
| BERTA CRIS INVEST SRL | 113 m |
| AGRO SPERANCE SRL | 114 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25