Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MOODIFYX S.R.L.

CUI 44644135 · J2022013416409

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MOODIFYX S.R.L. are CUI 44644135, nr. de înregistrare J2022013416409, înmatriculată pe 13.07.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2024: cifră de afaceri 39.364 lei, profit net 16.452 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Cifra de afaceri a crescut 50%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 39 mii lei · mediana 172 mii lei 23% din mediană
Profit net 16 mii lei · mediana 31 mii lei 52% din mediană
Marjă netă 41.8% · mediana 23.7% 176% din mediană

Comparat cu 103.069 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 39 mii lei
2021: 8 mii lei 212022: 6 mii lei 222023: 26 mii lei 232024: 39 mii lei 24
Profit net 16 mii lei
2021: 7 mii lei 212022: -11 mii lei 222023: 1 mii lei 232024: 16 mii lei 24
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2024202320222021
Cifra de afaceri netă39.36426.1766.2748.100
Venituri totale39.36426.1766.2748.100
Cheltuieli totale19.85224.49317.462705
Profit / pierdere brută19.5121.683-11.1887.395
Profit / pierdere netă16.4521.414-11.3767.152
Active circulante26.04816.7886.06510.939
Stocuri5.9403.4154.6934.694
Creanțe59212.0255932.711
Casa și conturi la bănci19.5161.3487793.534
Datorii12.20619.39710.2893.787
Capitaluri proprii13.842-2.609-4.2247.152
Capital subscris vărsat200200——

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 12.07.2022
Organ fiscalAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
CAEN principal7311
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMOODIFYX S.R.L.
Nr. reg. com.J2022013416409
EUIDROONRC.J2022013416409
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-07-13
Sediu socialStr. Zamfir Olaru, 6, Camera 2, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR ZAMFIR OLARU, NR.6, CAMERA 2, BL.87C, SC.C, ET.6, AP.39
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AETERNOS SOFT SRL inactiv aceeași clădire
BONAVENTURA FOOD S.R.L. inactiv aceeași clădire
CHINASON SRL inactiv aceeași clădire
ECHIPAMENTE ŞI ATAŞAMENTE CONSULTING S.R.L. aceeași clădire
ELISA PRO SRL inactiv aceeași clădire
FRESHOPOLIS S.R.L. inactiv aceeași clădire
GIFAGI SRL inactiv aceeași clădire
KGN UNIC CONCEPT S.R.L. inactiv aceeași clădire
LEONA PROJECT SRL inactiv aceeași clădire
LINKSTAL ENGINEERING SRL aceeași clădire
MKT HUB S.R.L. aceeași clădire
MOBFIX SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

73112022 – 2024
70222021

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (20)

Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

28639080 LEONA PROJECT SRL inactiv
31101641 COFFEE WORLD SRL inactiv
33410210 COPRINSU ANDREEA-ALEXANDRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
37471309 LANCE INTERNATIONAL SRL
37720019 LINKSTAL ENGINEERING SRL
37830739 STOMAGUIDE SRL
38153109 AETERNOS SOFT SRL inactiv
39744510 BLOOM SYNERGY S.R.L.
41393675 MOMENTUL POTRIVIT S.R.L.
42356063 ECHIPAMENTE ŞI ATAŞAMENTE CONSULTING S.R.L.
42413096 FRESHOPOLIS S.R.L. inactiv
42768668 UNIC TEAM DISTRIBUTION S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (16)

5819591159126020621062206290702073117312733074127414742082308299

Alte firme din Bucureşti

4452 SUSPENSIA IMPORT EXPORT SRL
11247 ECHO-DECO SRL
12129 THE SHAPER COMMUNICATIONS S.R.L.
12609 DEFI ROMANIA SRL
32797 WALTER INDUSTRIES SISTEMS SRL
340533 HEADVERTISING SRL
346480 HOLI PRODUCTION SRL
349877 EUROSTIL SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25