RECREATIV ARHITECTURA PEISAGERA S.R.L.
CUI 44915544 · J2021004438121
RECREATIV ARHITECTURA PEISAGERA S.R.L. are CUI 44915544, nr. de înregistrare J2021004438121, înmatriculată pe 16.09.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 230.896 lei, profit net 65.433 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 231 mii lei · mediana 172 mii lei | 134% din mediană |
| Profit net | 65 mii lei · mediana 31 mii lei | 208% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 28.3% · mediana 23.6% | 120% din mediană |
| Cifră pe salariat | 231 mii lei · mediana 176 mii lei | 131% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 230.896 | 142.217 | 196.827 | 95.283 | 21.190 |
| Venituri totale | 230.896 | 142.217 | 196.827 | 95.283 | 21.190 |
| Cheltuieli totale | 163.269 | 109.287 | 83.220 | 13.760 | 3.322 |
| Profit / pierdere brută | 67.627 | 32.930 | 113.607 | 81.523 | 17.868 |
| Profit / pierdere netă | 65.433 | 31.721 | 111.934 | 79.689 | 17.245 |
| Active imobilizate | 5.785 | 9.186 | 4.674 | 6.792 | 61 |
| Active circulante | 73.940 | 59.715 | 115.468 | 74.599 | 18.007 |
| Stocuri | — | — | 4.664 | 4.665 | — |
| Creanțe | 32.594 | 21.235 | 3.800 | 17.126 | 3.300 |
| Casa și conturi la bănci | 41.346 | 38.480 | 107.004 | 52.808 | 14.707 |
| Datorii | 14.052 | 5.427 | 6.865 | 1.502 | 623 |
| Capitaluri proprii | 65.673 | 63.474 | 113.277 | 79.889 | 17.445 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RECREATIV ARHITECTURA PEISAGERA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021004438121 |
| EUID | ROONRC.J2021004438121 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-16 |
| Sediu social | Str. Ciocârliei, 32-34, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CIOCÂRLIEI, NR.32-34, ET.3, AP.31 |
| Telefon | 0742420570 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANA DENTISMILE SRL | aceeași clădire |
| CARPATHIAN DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSULT REGNUM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANI KEY SRL | aceeași clădire |
| BOOM MODELS SRL inactiv | 23 m |
| CLAMIRA INVEST SRL | 23 m |
| DIANICOTAX SRL | 23 m |
| VIA SCRIPTORIA SRL | 23 m |
| FICIOR INVEST SRL | 40 m |
| OLD FRIENDS PUB SRL inactiv | 40 m |
| EXTRAVAGANZA PRINT S.R.L. | 41 m |
| ONI SERVICE IMPEX SRL | 44 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-11-08