Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

TROGLO STORES S.R.L.

CUI 44925840 · J2021002320163

cu contul HoReCaOS, sau pe email

TROGLO STORES S.R.L. are CUI 44925840, nr. de înregistrare J2021002320163, înmatriculată pe 17.09.2021. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4779. În 2025: cifră de afaceri 75.112 lei, pierdere netă 14.582 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 75 mii lei · mediana 199 mii lei 38% din mediană
Profit net -15 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă -19.4% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 75 mii lei · mediana 224 mii lei 34% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 75 mii lei
2021: 32 mii lei 212022: 89 mii lei 222023: 19 mii lei 232024: 0 lei 242025: 75 mii lei 25
Profit net -15 mii lei
2021: 2 mii lei 212022: 2 mii lei 222023: 7 mii lei 232024: 935 lei 242025: -15 mii lei 25
Salariați 1
2021: 0 212022: 1 222023: 0 232024: 0 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă75.112018.78289.07132.268
Venituri totale75.1121.37718.78289.07132.268
Cheltuieli totale89.69429510.50486.41030.671
Profit / pierdere brută-14.5821.0828.2782.6611.597
Profit / pierdere netă-14.5829356.9982.4151.597
Active imobilizate000122122
Active circulante21.24812.14612.43410.6768.699
Stocuri12.672004.2162.005
Creanțe989824500
Casa și conturi la bănci8.47812.04812.1896.4606.694
Cheltuieli în avans5350000
Datorii24.21901.2236.5857.024
Capitaluri proprii-2.43612.14611.2114.2131.797
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați10010

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 17.09.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
CAEN principal4779
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCTROGLO STORES S.R.L.
Nr. reg. com.J2021002320163
EUIDROONRC.J2021002320163
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-09-17
Sediu socialStr. Făgăraş, 4A, Mun. Craiova, DOLJ
Domiciliu fiscalJUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. FĂGĂRAŞ, NR.4A, BL.F29, ET.4, AP.18
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AFC ARON RESIDENCE S.R.L. inactiv aceeași clădire
AROX SRL aceeași clădire
BAS4 LUCK SRL aceeași clădire
BICEPS-ADRY S.R.L. inactiv aceeași clădire
CARDIOSIM SRL aceeași clădire
CEASIS IMPEX SRL aceeași clădire
CLASSY BEAUTY STUDIO S.R.L. inactiv aceeași clădire
COMICAS SRL aceeași clădire
CĂSUŢA CU BUNĂTĂŢI SRL aceeași clădire
DRAGPITAR SRL aceeași clădire
GREEN CBG SRL aceeași clădire
H & N COMP SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47792021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

34043324 H & N COMP SRL inactiv
38229274 VAVA IMAGE SRL
40092364 TERSCHAK CRISTIANA MARTHA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
46731343 ORTHOLIFE PRIORITY S.R.L.
48930423 QUEEN RANYA COFFEE S.R.L.
49078827 URDITECH SOLUTIONS S.R.L.

CAEN autorizat (1)

4779

Alte firme din Dolj

2304790 MARY SI PAULICA SRL
2307797 SIRBU ET COMP S.R.L.
2323245 C&C MITRACHE COMPANY S.R.L.
3728190 IOVAL EXIM SRL
7509614 ATAMADI IMPEX SRL
15613194 OANA SI COSMIN SRL
17822782 ALIADI IMPEX SRL
18130283 EGO LTD SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25