ECHIPA DE MONTAJ DECOR S.R.L.
CUI 44926829 · J2021016174402
ECHIPA DE MONTAJ DECOR S.R.L. are CUI 44926829, nr. de înregistrare J2021016174402, înmatriculată pe 20.09.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 324.332 lei, pierdere netă 9.182 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 324 mii lei · mediana 172 mii lei | 188% din mediană |
| Profit net | -9 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -2.8% · mediana 23.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 162 mii lei · mediana 176 mii lei | 92% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 324.332 | 217.578 | 109.030 | 122.745 | 22.243 |
| Venituri totale | 324.337 | 217.579 | 109.030 | 122.745 | 22.243 |
| Cheltuieli totale | 328.125 | 131.016 | 119.824 | 84.922 | 2.228 |
| Profit / pierdere brută | -3.788 | 86.563 | -10.794 | 37.823 | 20.015 |
| Profit / pierdere netă | -9.182 | 84.495 | -11.720 | 35.598 | 19.257 |
| Active imobilizate | 3.646 | 4.896 | — | — | — |
| Active circulante | 60.794 | 108.646 | 29.772 | 47.020 | 24.340 |
| Stocuri | — | 19.850 | 14.073 | 3.667 | 12.416 |
| Creanțe | 821 | 6.041 | 8.950 | 900 | 1.320 |
| Casa și conturi la bănci | 59.973 | 82.755 | 6.749 | 42.453 | 10.604 |
| Datorii | 57.272 | 4.970 | 5.694 | 11.222 | 4.883 |
| Capitaluri proprii | 7.168 | 108.572 | 24.078 | 35.798 | 19.457 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 08.06.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ECHIPA DE MONTAJ DECOR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021016174402 |
| EUID | ROONRC.J2021016174402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-20 |
| Sediu social | Str. Nicolae Zamfir, 4, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR NICOLAE ZAMFIR, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX PROTERM CONCEPT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AXA GEOCONSTRUCT SERV SRL inactiv | 17 m |
| RAF COMIMPEX SRL inactiv | 34 m |
| OPROIU AGENT DE ASIGURARE S.R.L. | 69 m |
| INTERCOM DISTRIBUTION TEAM SRL | 78 m |
| VAVA ART PROIECT SRL inactiv | 92 m |
| GEDECOM DESIGN SRL inactiv | 93 m |
| HONG KONG STAR SRL inactiv | 93 m |
| ADUO ECONOMIC SRL inactiv | 112 m |
| LIN SHI PRO TRADE SRL inactiv | 112 m |
| E.R. CUSTOMS SRL | 118 m |
| FIRE ART & DESIGN SRL | 118 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-27 · ONRC: 2026-11-08