AGROCERES FARM COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 44960839 · C2021000011284
AGROCERES FARM COOPERATIVĂ AGRICOLĂ are CUI 44960839, nr. de înregistrare C2021000011284, înmatriculată pe 24.09.2021. Sediul social e în Sat Bălăneşti, Comuna Mărunţei, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4611. În 2025: cifră de afaceri 1.124.531 lei, pierdere netă 6.804 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 199 mii lei | 566% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -0.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.124.531 | — | 2.461.933 | 930.336 | — |
| Venituri totale | 1.124.531 | 0 | 2.461.933 | 930.336 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.131.335 | 4.033 | 2.464.005 | 933.154 | 2.882 |
| Profit / pierdere brută | -6.804 | -4.033 | -2.072 | -2.818 | -2.882 |
| Profit / pierdere netă | -6.804 | -4.033 | -2.147 | -2.818 | -2.882 |
| Active circulante | 488.322 | 5.190 | 1.327.372 | 6.790 | 7.118 |
| Stocuri | — | — | — | 3 | — |
| Creanțe | 487.927 | 158 | 383.206 | 90 | — |
| Casa și conturi la bănci | 395 | 5.032 | 944.166 | 6.697 | 7.118 |
| Datorii | 12.505 | 7.069 | 1.325.219 | 2.490 | 0 |
| Venituri în avans | 484.500 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -8.683 | -1.879 | 2.153 | 4.300 | 7.118 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 4611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AGROCERES FARM COOPERATIVĂ AGRICOLĂ |
| Nr. reg. com. | C2021000011284 |
| EUID | ROONRC.C2021000011284 |
| Formă juridică | CA |
| Înmatriculare | 2021-09-24 |
| Sediu social | Str. Viilor, 2, Sat Bălăneşti Com. Mărunţei, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT BĂLĂNEŞTI COM. MĂRUNŢEI, STR. VIILOR, NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| VALI TOOLS AMZ S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTO HELP EXPRES S.R.L. | 179 m |
| CHEF VLAD S.R.L. | 179 m |
| ERIK WAO TRANS SERVICE S.R.L. inactiv | 179 m |
| SILVER ALPLAST S.R.L. | 179 m |
| SOTNE - TIRE - MIT SRL | 179 m |
| ANDRIX TRANS SRL | 486 m |
| ARTET MCD CONSTRUCT SRL inactiv | 486 m |
| BABILON FERRONNERIE S.R.L. inactiv | 486 m |
| DRINK AND MORE S.R.L. | 486 m |
| MARIUS & ALEXANDRA LOGISTIC S.R.L. | 486 m |
| ROBERTINI GRILL S.R.L. | 486 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4611 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-11-08