CREATIVE LABS S.R.L.
CUI 45109769 · J40/18291/2021
CREATIVE LABS S.R.L. are CUI 45109769, nr. de înregistrare J40/18291/2021, înmatriculată pe 25.10.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 489.908 lei, profit net 396.387 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 490 mii lei · mediana 172 mii lei | 285% din mediană |
| Profit net | 396 mii lei · mediana 31 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 80.9% · mediana 23.7% | 341% din mediană |
| Cifră pe salariat | 490 mii lei · mediana 176 mii lei | 278% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 489.908 | 553.782 | 403.451 | 282.501 | 24.274 |
| Venituri totale | 495.640 | 553.926 | 403.451 | 282.501 | 24.274 |
| Cheltuieli totale | 90.164 | 78.910 | 47.077 | 7.561 | 508 |
| Profit / pierdere brută | 405.476 | 475.016 | 356.374 | 274.940 | 23.766 |
| Profit / pierdere netă | 396.387 | 465.404 | 352.420 | 268.776 | 23.038 |
| Active imobilizate | 36.167 | 48.055 | 3.922 | — | — |
| Active circulante | 1.131.979 | 828.738 | 360.216 | 277.652 | 24.366 |
| Stocuri | 239 | — | — | 7.240 | — |
| Creanțe | 523.033 | 508.970 | 71.692 | 180.010 | — |
| Casa și conturi la bănci | 608.707 | 319.768 | 288.524 | 90.402 | 24.366 |
| Datorii | 771.519 | 372.859 | 11.478 | 8.636 | 1.128 |
| Capitaluri proprii | 396.627 | 503.934 | 352.660 | 269.016 | 23.238 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.10.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CREATIVE LABS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/18291/2021 |
| EUID | ROONRC.J40/18291/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-10-25 |
| Sediu social | Cal. Văcăreşti, 300, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CALEA VĂCĂREŞTI, NR.300, BL.1B, SC.B, ET.7, AP.55 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANGI MAR 93 IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| B.P. METAL FACTORY S.R.L. | aceeași clădire |
| DANIFLOR COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLORIMER IMPEX SRL | aceeași clădire |
| LD SYSTEM MANAGEMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| MADEROM SRL | aceeași clădire |
| OULY IMPEX 93 SRL inactiv | aceeași clădire |
| STATE GLOBAL PARTNERS S.R.L. | aceeași clădire |
| AKHETRA SRL inactiv | 43 m |
| ALVAL INTERNATIONAL SRL | 43 m |
| DEEP CLOUD FORMING SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 43 m |
| JAPAN TRANSIT PLATFORM SRL | 43 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25