SAGEAMBASU DELIVERY S.R.L.
CUI 45162398 · J2021005334127
SAGEAMBASU DELIVERY S.R.L. are CUI 45162398, nr. de înregistrare J2021005334127, înmatriculată pe 02.11.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 213.670 lei, profit net 61.980 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 214 mii lei · mediana 158 mii lei | 135% din mediană |
| Profit net | 62 mii lei · mediana 5 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 29% · mediana 3.2% | 906% din mediană |
| Cifră pe salariat | 214 mii lei · mediana 175 mii lei | 122% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 213.670 | 132.426 | 56.213 | 34.908 | 3.918 |
| Venituri totale | 213.670 | 132.426 | 56.213 | 34.908 | 3.918 |
| Cheltuieli totale | 149.553 | 103.717 | 37.013 | 3.898 | 346 |
| Profit / pierdere brută | 64.117 | 28.709 | 19.200 | 31.010 | 3.572 |
| Profit / pierdere netă | 61.980 | 27.386 | 15.952 | 29.963 | 2.837 |
| Active imobilizate | 90.337 | 27.571 | 40.806 | — | — |
| Active circulante | 119.666 | 82.073 | 56.196 | 92.469 | 4.101 |
| Creanțe | 117.791 | 72.249 | 51.928 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.875 | 9.824 | 4.268 | 92.469 | 4.101 |
| Datorii | 71.686 | 33.307 | 48.051 | 59.469 | 1.064 |
| Capitaluri proprii | 138.317 | 76.337 | 48.951 | 33.000 | 3.037 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.11.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SAGEAMBASU DELIVERY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021005334127 |
| EUID | ROONRC.J2021005334127 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-11-02 |
| Sediu social | Str. Jean Jaures, 12B, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. JEAN JAURES, NR.12B, AP.7 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| JOPS SRL inactiv | aceeași clădire |
| KOZMO SRL inactiv | aceeași clădire |
| RAB & H EXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALFA COMPUTERS SRL inactiv | 26 m |
| BM CONSTRUCŢII RUTIERE SRL | 26 m |
| INSTALUCRU S.R.L. | 26 m |
| OUTSIDE THE BOX SOFTWARE S.R.L. | 26 m |
| ERA EXCLUSIV SERV S.R.L. | 28 m |
| HAPPY GREEN GARDEN S.R.L. | 28 m |
| REPROTEHNIC SERVICE SRL inactiv | 28 m |
| SPABILA SRL inactiv | 28 m |
| IL YOU OPTIK S.R.L. | 29 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4939 | 2023 – 2025 |
| 5320 | 2021 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25