Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NEC GROUP TYRE S.R.L.

CUI 46300375 · J2022002117225

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NEC GROUP TYRE S.R.L. are CUI 46300375, nr. de înregistrare J2022002117225, înmatriculată pe 15.06.2022. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 108.784 lei, profit net 24.291 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 109 mii lei · mediana 129 mii lei 84% din mediană
Profit net 24 mii lei · mediana 4 mii lei 664% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 22.3% · mediana 3.6% 619% din mediană
Cifră pe salariat 109 mii lei · mediana 112 mii lei 98% din mediană

Comparat cu 30.784 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 109 mii lei
2022: 50 mii lei 222023: 73 mii lei 232024: 117 mii lei 242025: 109 mii lei 25
Profit net 24 mii lei
2022: 9 mii lei 222023: -12 mii lei 232024: 18 mii lei 242025: 24 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 3 232024: 2 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă108.784116.51773.09350.384
Venituri totale128.501174.559200.45582.278
Cheltuieli totale103.144155.913211.67073.451
Profit / pierdere brută25.35718.646-11.2158.827
Profit / pierdere netă24.29117.503-11.8738.635
Active imobilizate48.43364.500103.271141.191
Active circulante46.29941.8877.49299.983
Creanțe18.7900071.750
Casa și conturi la bănci27.50941.8877.49228.233
Datorii24.32031.19916.9888.165
Venituri în avans45.88160.72396.813224.174
Capitaluri proprii24.53114.465-3.0388.835
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați1231

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 15.06.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
CAEN principal9531
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNEC GROUP TYRE S.R.L.
Nr. reg. com.J2022002117225
EUIDROONRC.J2022002117225
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-06-15
Sediu socialStr. Lacului, 8, Mun. Iaşi, IAŞI
Domiciliu fiscalJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LACULUI, NR.8, BL.659, SC.A, ET.2, AP.11
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
7HILL HOMES S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALEXIAS 95 SRL aceeași clădire
ALTIN SHOP S.R.L. aceeași clădire
AMALGAM TECH S.R.L. inactiv aceeași clădire
ANTOSAN S.R.L. inactiv aceeași clădire
B.I.G. OIL COMPANY SRL aceeași clădire
BEFINE SHOP S.R.L. inactiv aceeași clădire
BIJOUX CHARM S.R.L. aceeași clădire
BLU MARKET AI SRL aceeași clădire
BLUESKY EXPANSION S.R.L. aceeași clădire
CASH GOLD INVEST S.R.L. aceeași clădire
CLA-ROB COMP SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

95312025
45202022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (16)

Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

32701113 EURO TONY GOLD SRL
37233943 EUROINVEST GOLD SRL
37313015 EASYCLEANING S.R.L.
38656020 RUSU EMILIAN-CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
38664170 RUSU T. S. MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
40225762 CAZACINCU NICOLETA-CLAUDIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
40237120 LAUNDRY CLEANING S.R.L.
43793759 7HILL HOMES S.R.L. inactiv
43805624 GOLD MEGA BUILD S.R.L.
43927125 ACCACIABIZZ CONSULT-AGENT DE ASIGURARE S.R.L. inactiv
44101015 IZO-SEMNAL S.R.L.
46063155 STUDY WELL S.R.L.

CAEN autorizat (2)

45209531

Alte firme din Iaşi

1956796 SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 SERVICE SCM IAŞI
1957597 COMBEN SERVICE SRL
1961148 STIL M SRL
1966196 COLIS SRL
1987520 DOLY SRL
1991238 JENY DUO DANY & CO SRL
1994730 CIOLACU AGENTIA PENTRU PRESTARI SERVICII AUTO SERVICE RAPID SRL
1997460 LA HUTANU SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25