CAMB AFTER SCHOOL S.R.L.
CUI 46909654 · J2022002123323
CAMB AFTER SCHOOL S.R.L. are CUI 46909654, nr. de înregistrare J2022002123323, înmatriculată pe 27.09.2022. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5612. În 2025: cifră de afaceri 32.307 lei, profit net 142 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 32 mii lei · mediana 166 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | 142 lei · mediana 1 mii lei | 11% din mediană |
| Marjă netă | 0.4% · mediana 1% | 40% din mediană |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.307 | 40.591 | 29.590 | 7.960 |
| Venituri totale | 32.307 | 40.591 | 29.590 | 7.960 |
| Cheltuieli totale | 32.141 | 40.316 | 28.999 | 5.393 |
| Profit / pierdere brută | 166 | 275 | 591 | 2.567 |
| Profit / pierdere netă | 142 | 29 | 482 | 2.333 |
| Active circulante | 4.278 | 4.044 | 4.260 | 5.117 |
| Stocuri | 626 | — | — | — |
| Creanțe | 658 | 1.054 | 1.020 | 2.080 |
| Casa și conturi la bănci | 2.994 | 2.990 | 3.240 | 3.037 |
| Datorii | 1.092 | 1.000 | 1.245 | 2.584 |
| Capitaluri proprii | 3.186 | 3.044 | 3.015 | 2.533 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.09.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 5612 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMB AFTER SCHOOL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022002123323 |
| EUID | ROONRC.J2022002123323 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-09-27 |
| Sediu social | Str. Rahovei, 10, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. RAHOVEI, NR.10, SC.B, AP.23 |
| Telefon | 0766920533 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AFK SOFTWARE & COMPUTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO BANAT SRL | aceeași clădire |
| ALGOLIVA S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTEVO S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTHURA SRL | aceeași clădire |
| AS EXPERT CONT SRL | aceeași clădire |
| ATELIER SUCRE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO RAXE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AVS ORTOFIZIO S.R.L. | aceeași clădire |
| BIB ONCOHEMA S.R.L. | aceeași clădire |
| BIT GROWTH ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CASA IVASCU S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08