ADI DENTA SRL
CUI 4692249 · J11/1079/1992 · radiată
ADI DENTA SRL are CUI 4692249, nr. de înregistrare J11/1079/1992, înmatriculată pe 14.09.1992. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 996 lei, profit net 26.910 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 996 lei · mediana 124 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 17 mii lei | 162% din mediană |
| Marjă netă | 2701.8% · mediana 19.4% | de 139× mediana |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 996 | 5.969 | 5.926 | 10.853 | — | 14.050 | 17.990 | 14.140 | 15.590 | 15.210 | 21.360 | 19.260 | 12.130 | 13.240 | 12.971 |
| Venituri totale | 51.689 | 5.969 | 5.926 | 10.853 | 0 | 14.050 | 17.990 | 14.140 | 15.590 | 15.210 | 21.360 | 19.260 | 12.130 | 13.240 | 12.971 |
| Cheltuieli totale | 19.653 | 1.908 | 1.933 | 4.480 | 666 | 32.487 | 26.145 | 29.887 | 30.639 | 21.147 | 23.841 | 18.188 | 11.654 | 17.600 | 12.607 |
| Profit / pierdere brută | 32.036 | 4.061 | 3.993 | 6.373 | -666 | -18.437 | -8.155 | -15.747 | -15.049 | -5.937 | -2.481 | 1.072 | 476 | -4.360 | 364 |
| Profit / pierdere netă | 26.910 | 3.380 | 3.354 | 6.047 | -666 | -18.858 | -8.694 | -16.171 | -15.517 | -6.393 | -3.122 | 494 | 113 | -4.757 | -26 |
| Active imobilizate | — | 17.372 | 17.897 | 18.422 | 20.120 | 20.670 | 21.278 | 21.886 | 22.494 | 23.117 | 23.910 | 24.128 | 24.895 | 28.170 | 25.968 |
| Active circulante | 1.605 | 8.018 | 4.118 | 192 | 3.533 | 3.534 | 20.891 | 19.789 | 25.403 | 30.843 | 28.361 | 23.863 | 19.568 | 18.592 | 15.527 |
| Stocuri | — | — | — | — | 3.393 | 3.394 | 18.796 | 17.631 | 22.928 | 29.828 | 27.266 | 22.897 | 17.338 | 17.779 | 15.236 |
| Creanțe | — | — | — | — | 58 | 58 | 1.058 | 1.058 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.605 | 8.018 | 4.118 | 192 | 82 | 82 | 1.037 | 1.100 | 1.475 | 15 | 95 | 966 | 2.230 | 813 | 291 |
| Datorii | 18.003 | 68.698 | 68.702 | 68.655 | 78.588 | 78.473 | 77.580 | 69.063 | 59.114 | 49.661 | 41.579 | 34.178 | 31.144 | 31.045 | 23.991 |
| Capitaluri proprii | -16.398 | -43.308 | -46.687 | -50.041 | -54.935 | -54.269 | -35.411 | -27.388 | -11.217 | 4.299 | 10.692 | 13.813 | 13.319 | 15.717 | 17.504 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 25.03.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADI DENTA SRL |
| Nr. reg. com. | J11/1079/1992 |
| EUID | ROONRC.J11/1079/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-09-14 |
| Sediu social | Str. G. A. PETCULESCU, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. G. A. PETCULESCU, BL.3, SC.1, AP.8 |
| Telefon | 0722781530 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABSOLUTE CLEANING HOME & OFFICE S.R.L. | aceeași clădire |
| APG SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ATV NITRO UNIT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTO LUCACI RACING S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO RST ALESIA SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTI AVANDREI S.R.L. | aceeași clădire |
| BAUDEKORATION MILO SRL inactiv | aceeași clădire |
| BD URBAN BITES S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLA EXPRESS SRL | aceeași clădire |
| BIOLINE RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| BROWN & CO. CREATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CALATRANS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2022 – 2025 |
| 8623 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (28)
Sunt 28 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08