DENISA LOREDANA INTERMED S.R.L.
CUI 47417340 · J2023000007097
DENISA LOREDANA INTERMED S.R.L. are CUI 47417340, nr. de înregistrare J2023000007097, înmatriculată pe 09.01.2023. Sediul social e în Sat Galbenu, Comuna Galbenu, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri 132.769 lei, profit net 56.091 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 133 mii lei · mediana 199 mii lei | 67% din mediană |
| Profit net | 56 mii lei · mediana 3 mii lei | de 20× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 42.2% · mediana 1.6% | de 26× mediana |
| Cifră pe salariat | 133 mii lei · mediana 224 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 132.769 | 143.233 | 203.939 |
| Venituri totale | 132.769 | 143.233 | 203.939 |
| Cheltuieli totale | 75.444 | 51.776 | 52.327 |
| Profit / pierdere brută | 57.325 | 91.457 | 151.612 |
| Profit / pierdere netă | 56.091 | 90.054 | 149.613 |
| Active circulante | 62.291 | 94.808 | 153.721 |
| Creanțe | 57.098 | 82.858 | 42.900 |
| Casa și conturi la bănci | 5.193 | 11.950 | 110.821 |
| Datorii | 5.956 | 4.514 | 3.908 |
| Capitaluri proprii | 56.335 | 90.294 | 149.813 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.01.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Făurei |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENISA LOREDANA INTERMED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023000007097 |
| EUID | ROONRC.J2023000007097 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-01-09 |
| Sediu social | Str. Primăriei, 1, Sat Galbenu Com. Galbenu, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, SAT GALBENU COM. GALBENU, STR. PRIMĂRIEI, NR.1 |
| Telefon | 0726774007 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IO-GE COM SRL | 166 m |
| WINDER SERV SRL | 211 m |
| TDRTRANS S.R.L. inactiv | 235 m |
| CLINICAL MEDMUN SRL | 236 m |
| ANABELLE SERV SRL | 415 m |
| FRANTES SRL | 415 m |
| ADRIGAB SERV S.R.L. | 422 m |
| ACSOR BIO-WOOD S.R.L. | 435 m |
| AMIEVA FRUITS S.R.L. | 457 m |
| BROWN MARKET & FOOD S.R.L. | 457 m |
| NIMACAT SRL | 555 m |
| RING GAMA TERMO PROD 88 S.R.L. | 569 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4619 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25