CLINICAL MEDMUN SRL
CUI 32053453 · J2013000487098
CLINICAL MEDMUN SRL are CUI 32053453, nr. de înregistrare J2013000487098, înmatriculată pe 24.07.2013. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.442.400 lei, profit net 388.819 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-29 | SCOALA POPULARA DE ARTE SI MESERII "VESPASIAN | Servicii de sanatate (Rev.2) | 670 lei |
| 2024-05-29 | COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMA | Servicii de sanatate (Rev.2) | 670 lei |
| 2024-05-21 | CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti | Servicii de sanatate (Rev.2) | 30 lei |
| 2024-05-21 | CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti | Servicii de sanatate (Rev.2) | 70 lei |
| 2024-05-13 | COMUNA TICHILESTI | Servicii de sanatate (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2024-04-29 | CASA JUDETEANA DE PENSII BRAILA | Servicii de sanatate (Rev.2) | 4 mii lei |
| 2024-04-18 | CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti | Servicii de analize medicale (Rev.2) | 70 lei |
| 2024-04-18 | CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti | Servicii de analize medicale (Rev.2) | 30 lei |
| 2024-03-29 | AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MU | Servicii de sanatate (Rev.2) | 150 lei |
| 2024-03-18 | AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MU | Servicii de sanatate (Rev.2) | 700 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 220 mii lei | 657% din mediană |
| Profit net | 389 mii lei · mediana 40 mii lei | 969% din mediană |
| Salariați | 9 · mediana 1 | 900% din mediană |
| Marjă netă | 27% · mediana 22.2% | 122% din mediană |
| Cifră pe salariat | 160 mii lei · mediana 202 mii lei | 79% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.442.400 | 1.282.256 | 1.129.267 | 936.992 | 1.023.109 | 606.745 | 647.468 | 527.769 | 461.553 | 398.493 | 241.882 | 148.264 | 41.770 |
| Venituri totale | 1.442.467 | 1.312.307 | 1.130.761 | 937.055 | 1.039.623 | 653.249 | 647.484 | 527.851 | 466.561 | 398.496 | 241.883 | 148.276 | 41.771 |
| Cheltuieli totale | 1.012.396 | 837.972 | 795.422 | 728.038 | 795.499 | 521.793 | 489.950 | 475.268 | 396.597 | 342.597 | 220.857 | 137.421 | 39.872 |
| Profit / pierdere brută | 430.071 | 474.335 | 335.339 | 209.017 | 244.124 | 131.456 | 157.534 | 52.583 | 69.964 | 55.899 | 21.026 | 10.855 | 1.899 |
| Profit / pierdere netă | 388.819 | 439.729 | 324.408 | 201.238 | 233.728 | 125.388 | 151.059 | 47.305 | 65.300 | 51.914 | 13.770 | 6.406 | 661 |
| Active imobilizate | 189.436 | 126.502 | 170.914 | 215.974 | 264.541 | 129.993 | 155.221 | 195.086 | 179.826 | 64.426 | 41.494 | 40.907 | 1.526 |
| Active circulante | 578.701 | 622.981 | 429.680 | 254.516 | 171.078 | 146.400 | 104.285 | 59.279 | 52.297 | 52.688 | 27.316 | 8.510 | 5.545 |
| Stocuri | — | 114.521 | 26.951 | 7.595 | — | — | 17.329 | 11.209 | — | 180 | 180 | — | — |
| Creanțe | 54.551 | 46.454 | 58.764 | 33.303 | 38.581 | 31.727 | 26.743 | 19.041 | 16.988 | 17.587 | 2.434 | 1.390 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 524.150 | 462.006 | 343.965 | 213.618 | 132.497 | 114.673 | 60.213 | 29.029 | 35.309 | 34.921 | 24.702 | 7.120 | 5.345 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 461 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 153.471 | 120.860 | 214.285 | 205.909 | 172.276 | 100.049 | 108.089 | 138.808 | 163.871 | 64.162 | 47.772 | 42.150 | 6.210 |
| Capitaluri proprii | 614.666 | 628.623 | 386.309 | 264.581 | 263.343 | 176.805 | 151.417 | 115.557 | 68.252 | 52.952 | 21.038 | 7.267 | 861 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 9 | 8 | 6 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Oct 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.07.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLINICAL MEDMUN SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000487098 |
| EUID | ROONRC.J2013000487098 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-07-24 |
| Sediu social | Str. 1 Decembrie 1918, 110, BIROUL NR. 1, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.110, BIROUL NR. 1, ET.1 |
| Telefon | 0744524742 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| WINDER SERV SRL | 32 m |
| TDRTRANS S.R.L. inactiv | 190 m |
| IO-GE COM SRL | 195 m |
| ANABELLE SERV SRL | 224 m |
| FRANTES SRL | 224 m |
| DENISA LOREDANA INTERMED S.R.L. | 236 m |
| ACSOR BIO-WOOD S.R.L. | 239 m |
| AMIEVA FRUITS S.R.L. | 273 m |
| BROWN MARKET & FOOD S.R.L. | 273 m |
| NIMACAT SRL | 322 m |
| RING GAMA TERMO PROD 88 S.R.L. | 383 m |
| ADRIGAB SERV S.R.L. | 418 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25