Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DAMIRIS PREST S.R.L.

CUI 48670323 · J17/1277/2023 · dizolvare

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DAMIRIS PREST S.R.L. are CUI 48670323, nr. de înregistrare J17/1277/2023, înmatriculată pe 23.08.2023. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2024: cifră de afaceri 259.765 lei, profit net 43.265 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: dizolvare
-1 Cifra de afaceri a scăzut 43% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 260 mii lei · mediana 199 mii lei 131% din mediană
Profit net 43 mii lei · mediana 3 mii lei de 15× mediana
Salariați 3 · mediana 1 300% din mediană
Marjă netă 16.7% · mediana 1.6% de 10× mediana
Cifră pe salariat 87 mii lei · mediana 224 mii lei 39% din mediană

Comparat cu 270.672 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 260 mii lei
2023: 454 mii lei 232024: 260 mii lei 24
Profit net 43 mii lei
2023: 54 mii lei 232024: 43 mii lei 24
Salariați 3
2023: 2 232024: 3 24
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20242023
Cifra de afaceri netă259.765453.740
Venituri totale259.765453.740
Cheltuieli totale211.599396.247
Profit / pierdere brută48.16657.493
Profit / pierdere netă43.26553.880
Active circulante111.526130.384
Stocuri48.41252.966
Creanțe40.32426.297
Casa și conturi la bănci22.79051.121
Datorii14.18176.304
Capitaluri proprii97.34554.080
Capital subscris vărsat200—
Număr mediu de salariați32

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 23.08.2023
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDAMIRIS PREST S.R.L.
Nr. reg. com.J17/1277/2023
EUIDROONRC.J17/1277/2023
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2023-08-23
Sediu socialStr. Ionel Fernic, 37, Mun. Galaţi, GALAŢI
Domiciliu fiscalJUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. IONEL FERNIC, NR.37, BL.C2, SC.4, AP.58
Telefon0758556178
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACM MADDY FLORIS S.R.L. aceeași clădire
ACUARELLE GROUP SRL inactiv aceeași clădire
ADG FLOWER S.R.L. aceeași clădire
CORELEN SRL inactiv aceeași clădire
DARIE EDIL SRL inactiv aceeași clădire
DARIS PREST S.R.L. inactiv aceeași clădire
V.A.F.C TEAM WORK S.R.L. aceeași clădire
VIRGIL PRUTEANU THERAPY SRL aceeași clădire
ALEXGAB TAX S.R.L. 60 m
DEALEXIS CAKEDESIGN S.R.L. 60 m
G & B ANGHEL BIJU SRL inactiv 60 m
G&B BIJU FAMILY DREAM S.R.L. inactiv 60 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112023 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (11)

Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

29645196 LAVION SRL-D
32241864 CIORBAGIU ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33115112 VIRGIL PRUTEANU THERAPY SRL
40047967 V.A.F.C TEAM WORK S.R.L.
41827618 TOMESCU TATIANA PFA
43578351 ACM MADDY FLORIS S.R.L.
45994783 VIOSAL TECH INTEGRATED S.R.L.
46876336 PETREA EDUARD PFA
49217968 DARIS PREST S.R.L. inactiv
51759847 ADG FLOWER S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Galaţi

1625024 VIO-VASI SRL
1625199 ORION SERVICE SRL
1626208 BOSTON SRL
1626283 DANY M.G. SRL
1626550 ISTINA & C SRL
1627190 SANDIN SRL
1627297 EDEN SRL
1627548 LIBERTATEA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25