URBANLENS MEDIA S.R.L.
CUI 48739475 · J2023003746124
URBANLENS MEDIA S.R.L. are CUI 48739475, nr. de înregistrare J2023003746124, înmatriculată pe 06.09.2023. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 123.043 lei, profit net 33.722 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 123 mii lei · mediana 199 mii lei | 62% din mediană |
| Profit net | 34 mii lei · mediana 3 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 27.4% · mediana 1.6% | de 17× mediana |
| Cifră pe salariat | 123 mii lei · mediana 224 mii lei | 55% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 123.043 | 30.521 | 12.827 |
| Venituri totale | 123.043 | 30.521 | 12.827 |
| Cheltuieli totale | 82.183 | 27.891 | 9.050 |
| Profit / pierdere brută | 40.860 | 2.630 | 3.777 |
| Profit / pierdere netă | 33.722 | 1.910 | 3.191 |
| Active imobilizate | — | 36 | 96 |
| Active circulante | 40.290 | 8.441 | 10.684 |
| Creanțe | 404 | 381 | — |
| Casa și conturi la bănci | 39.886 | 8.060 | 10.684 |
| Datorii | 4.418 | 3.176 | 7.389 |
| Capitaluri proprii | 35.872 | 5.301 | 3.391 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.09.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | URBANLENS MEDIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023003746124 |
| EUID | ROONRC.J2023003746124 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-09-06 |
| Sediu social | Str. Viilor, 13, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VIILOR, NR.13, SC.1, ET.1, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASCEND BD S.R.L. | aceeași clădire |
| ATLAS CARAUSUL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BUSAY SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| GBA BENIAMIN CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IVOYRE DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| KILESS DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| PASYFLORA SRL | aceeași clădire |
| ARTISAL BEAUTY CENTER S.R.L. | 27 m |
| CENTRUL ARTISAL S.R.L. | 27 m |
| ELECTRIC FUSION CONCEPT S.R.L. | 27 m |
| ELECTRIC INVESTMENT PH SRL | 27 m |
| I&R IMOBIL CONSTRUCT SRL | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08