INNOSOL S.R.L.
CUI 49522252 · J2024000611123
INNOSOL S.R.L. are CUI 49522252, nr. de înregistrare J2024000611123, înmatriculată pe 02.02.2024. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 351.253 lei, profit net 241.408 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 351 mii lei · mediana 287 mii lei | 122% din mediană |
| Profit net | 241 mii lei · mediana 114 mii lei | 213% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 68.7% · mediana 45.3% | 152% din mediană |
| Cifră pe salariat | 351 mii lei · mediana 297 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 351.253 | 241.970 |
| Venituri totale | 351.253 | 241.970 |
| Cheltuieli totale | 99.519 | 54.931 |
| Profit / pierdere brută | 251.734 | 187.039 |
| Profit / pierdere netă | 241.408 | 179.926 |
| Active imobilizate | 6.133 | 77 |
| Active circulante | 265.223 | 206.873 |
| Creanțe | 224.518 | 190.306 |
| Casa și conturi la bănci | 40.705 | 16.567 |
| Cheltuieli în avans | 840 | 782 |
| Datorii | 30.548 | 27.606 |
| Capitaluri proprii | 241.648 | 180.126 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.02.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INNOSOL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2024000611123 |
| EUID | ROONRC.J2024000611123 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2024-02-02 |
| Sediu social | Str. Voroneţ, 65, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VORONEŢ, NR.65 |
| Telefon | 0744967654 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACADEA SOLUTIONS S.R.L. | 23 m |
| EVA KIDS DECORATION S.R.L. | 44 m |
| EVA MAGIC HOME S.R.L. | 44 m |
| EVA ROOM DECORATION S.R.L. | 44 m |
| EVELINE MAGIC HOME S.R.L. | 44 m |
| PMRK CAB S.R.L. | 48 m |
| ATELIER MIHAELA ROŞU S.R.L. inactiv | 86 m |
| GAMMA ING TOTAL S.R.L. | 86 m |
| MANUELA'S FLOWERS S.R.L. | 109 m |
| UPCLOUDSOFT S.R.L. | 109 m |
| ON CODE DESIGN S.R.L. | 119 m |
| RADU MOLNAR ONLINE CONSULT S.R.L. | 119 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2024 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Cluj
| 205260 | INFOTEC SRL |
| 255241 | TRIOSOFT SERV SRL |
| 4167380 | RCAD SOFTWARE SRL |
| 4791552 | SOFTWAREDESIGN SRL |
| 4906881 | YONDER SRL |
| 6278511 | BCOMP SOFT SRL |
| 6839215 | ALPIS PRODUCT SRL |
| 8306120 | CONDIVA PRESTSERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08