MANUELAS FLOWERS S.R.L.
CUI 50564952 · J2024023190007
MANUELAS FLOWERS S.R.L. are CUI 50564952, nr. de înregistrare J2024023190007, înmatriculată pe 18.09.2024. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2025: cifră de afaceri 69.343 lei, profit net 9.069 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 69 mii lei · mediana 199 mii lei | 35% din mediană |
| Profit net | 9 mii lei · mediana 3 mii lei | 321% din mediană |
| Marjă netă | 13.1% · mediana 1.6% | 819% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 69.343 | 11.600 |
| Venituri totale | 69.343 | 11.600 |
| Cheltuieli totale | 58.225 | 3.483 |
| Profit / pierdere brută | 11.118 | 8.117 |
| Profit / pierdere netă | 9.069 | 6.844 |
| Active imobilizate | 10.099 | — |
| Active circulante | 6.544 | 8.118 |
| Stocuri | 1.845 | 599 |
| Creanțe | 1.396 | 1.250 |
| Casa și conturi la bănci | 3.303 | 6.269 |
| Datorii | 730 | 1.274 |
| Capitaluri proprii | 15.913 | 6.844 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.09.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4791 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MANUELA'S FLOWERS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2024023190007 |
| EUID | ROONRC.J2024023190007 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2024-09-18 |
| Sediu social | Str. Voroneţ, 78D, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VORONEŢ, NR.78D |
| Telefon | 0740989175 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARDELEANA COMIMPEX SRL | 32 m |
| DERMOPIGMENTARE S.R.L. | 32 m |
| MARIVASCOS S.R.L. | 38 m |
| INFOCUSED TECH S.R.L. | 46 m |
| PMRK CAB S.R.L. | 65 m |
| UPCLOUDSOFT S.R.L. | 94 m |
| DAUPHIN ADVERTISING SRL | 109 m |
| INNOSOL S.R.L. | 109 m |
| ACADEA SOLUTIONS S.R.L. | 119 m |
| EVA KIDS DECORATION S.R.L. | 123 m |
| EVA MAGIC HOME S.R.L. | 123 m |
| EVA ROOM DECORATION S.R.L. | 123 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4791 | 2024 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08