Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BEWAMI PAN EXPERT SRL

CUI 6564980 · J26/1276/1994 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BEWAMI PAN EXPERT SRL are CUI 6564980, nr. de înregistrare J26/1276/1994, înmatriculată pe 12.12.1994. Sediul social e în Municipiul Reghin, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1071. În 2016: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Cifra de afaceri a scăzut 100% față de anul anterior
+1 Activă de 32 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 224 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 5 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 80.490 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 7,5 mil lei 112012: 6,1 mil lei 122013: 2,4 mil lei 132014: 951 mii lei 142015: 45 mii lei 152016: 0 lei 16
Profit net 0 lei
2011: 6 mii lei 112012: -325 mii lei 122013: -721 mii lei 132014: -1,0 mil lei 142015: -624 mii lei 152016: 0 lei 16
Salariați 21
2011: 113 112012: 81 122013: 44 132014: 21 14
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă044.663950.7012.370.1596.109.7577.510.509
Venituri totale0300.0581.737.0644.265.90212.572.06213.167.779
Cheltuieli totale—923.8162.773.1484.987.29912.897.08013.152.571
Profit / pierdere brută0-623.758-1.036.084-721.397-325.01815.208
Profit / pierdere netă0-623.758-1.036.084-721.397-325.0186.274
Active imobilizate8.082.3628.082.3628.785.3589.488.35410.184.10811.529.907
Active circulante313.516313.516363.468590.640429.6061.406.310
Stocuri4934932.29548.96319.422104.675
Creanțe304.962304.962338.319497.635348.331912.184
Casa și conturi la bănci8.0618.06122.85444.04261.853389.451
Cheltuieli în avans9.8229.8229.82210.57329.3131.813.328
Datorii11.084.23811.084.23811.206.12411.091.22110.934.74613.432.031
Venituri în avans23.53523.53530.83940.57750.31560.053
Capitaluri proprii-2.702.073-2.702.073-2.078.315-1.042.231-342.0341.257.461
Capital subscris vărsat164.768164.768164.768164.768164.768164.768
Număr mediu de salariați——214481113

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 16.11.2020
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Reghin
CAEN principal1071
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBEWAMI PAN EXPERT SRL
Nr. reg. com.J26/1276/1994
EUIDROONRC.J26/1276/1994
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1994-12-12
Sediu socialBld. Unirii, 19, Mun. Reghin, MUREŞ
Domiciliu fiscalJUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, B-DUL UNIRII, NR.19, AP.4
Telefon0265337005
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
3DVP DESIGN & PROTO S.R.L. aceeași clădire
ACMA CONF SRL aceeași clădire
ACTIVE SPORT EVENTS SRL aceeași clădire
ADIFEIER SRL aceeași clădire
ADIFLAV SRL aceeași clădire
AGILE KONSULT ENG S.R.L. aceeași clădire
ALE MAR PROD COM SRL aceeași clădire
ALPINA FOOTWEAR COMPANY S.R.L. aceeași clădire
AMAT NOIRE S.R.L. aceeași clădire
AMW GROUP SRL inactiv aceeași clădire
ANDCARFAN MARKET S.R.L. aceeași clădire
ANDE PRODIMPEX SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

10712011 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

18660859 ADINELA SRL
25007926 GL FURNITURE SRL

CAEN autorizat (8)

10711072108947114724472952245610

Alte firme din Mureş

1202563 DONAT PRODCOM SRL
1202920 PIINEA DE CASA SRL
1204700 INDEPENDENT EXPRES SRL
1205764 PRODCOMSERV BESENYEI SRL
1216291 CAZAN RUBIN SRL
1225036 CUPTORUL DE AUR DANESAN SRL
1225672 PHOEBUS SRL
1233861 PANEM SRL

Actualizat ANAF: 2026-08-12 · ONRC: 2026-10-12