ERINDA COM SRL
CUI 7382706 · J18/395/1995
ERINDA COM SRL are CUI 7382706, nr. de înregistrare J18/395/1995, înmatriculată pe 11.05.1995. Sediul social e în Municipiul Târgu Jiu, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2024: cifră de afaceri 32.628 lei, profit net 677 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 158 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | 677 lei · mediana 5 mii lei | 13% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 2.1% · mediana 3.2% | 66% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.628 | 14.800 | 20.296 | 26.932 | 54.651 | 43.000 | 27.755 | 21.077 | 18.318 | 19.786 | 37.898 | 23.901 |
| Venituri totale | 32.628 | 14.800 | 20.296 | 26.932 | 54.651 | 43.000 | 27.755 | 21.077 | 18.318 | 19.786 | 37.898 | 23.901 |
| Cheltuieli totale | 31.822 | 37.388 | 25.337 | 2.429 | 27.089 | 26.586 | 2.990 | 5.156 | 10.317 | 17.185 | 35.773 | 29.191 |
| Profit / pierdere brută | 806 | -22.588 | -5.041 | 24.503 | 27.562 | 16.414 | 24.765 | 15.921 | 8.001 | 2.601 | 2.125 | -5.290 |
| Profit / pierdere netă | 677 | -22.736 | -5.123 | 23.923 | 27.016 | 15.982 | 23.931 | 15.291 | 7.451 | 2.081 | 2.125 | -5.290 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 400 | 2.000 | 3.600 | 5.200 | 10.967 |
| Active circulante | 5.220 | 4.414 | 120.648 | 100.352 | 77.921 | 54.028 | 63.725 | 39.325 | 26.130 | 9.550 | 6.241 | 7.422 |
| Stocuri | — | — | 4.378 | 4.378 | 4.378 | 4.377 | 4.377 | 4.378 | 4.378 | 4.976 | 6.221 | 7.205 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 686 | 57 | 57 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.220 | 4.414 | 116.270 | 95.974 | 73.543 | 49.651 | 58.662 | 34.890 | 21.695 | 4.574 | 20 | 217 |
| Datorii | 409 | 280 | 26.187 | 768 | 209 | 3.333 | 29.012 | 28.943 | 32.639 | 25.167 | 25.539 | 34.612 |
| Capitaluri proprii | 4.811 | 4.134 | 94.461 | 99.584 | 77.712 | 50.695 | 34.713 | 10.782 | -4.509 | -12.017 | -14.098 | -16.223 |
| Capital subscris vărsat | — | — | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.06.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ERINDA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J18/395/1995 |
| EUID | ROONRC.J18/395/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-05-11 |
| Sediu social | Str. Meteor, 33, Mun. Târgu Jiu, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. METEOR, NR.33 |
| Telefon | 0767559394 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIVCONS B&CO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADELLYNE BUSINESS STYLE SRL | aceeași clădire |
| ADIACENT SRL | aceeași clădire |
| AP NISAYPRODUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AS REVERIE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO KIM SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| AXC VISION CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| BERTIFLOR MIXT 2018 S.R.L. | aceeași clădire |
| BIDRAMAX GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| BUILDING TRUST COMPANY SRL | aceeași clădire |
| CANTATA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CKRIDE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Gorj
| 2384161 | TURISTUL SRL |
| 6721642 | TAXI NUMBER ONE SRL |
| 6821048 | SORBUS SRL |
| 10200316 | APROSID IMPEX SRL |
| 13812255 | GAPRUT SRL |
| 14351508 | ROECO IMPEX SRL |
| 14598738 | AUTOCLUB SRL |
| 15159510 | RONALI 2003 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08