TAG HOME CONSTRUCT S.R.L.
CUI 7475422 · J40/5284/1995
TAG HOME CONSTRUCT S.R.L. are CUI 7475422, nr. de înregistrare J40/5284/1995, înmatriculată pe 23.06.1995. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2023: cifră de afaceri 1.789.966 lei, profit net 904.110 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -101 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 1.789.966 | 1.251.618 | 393.411 | 376.051 | 64.928 | 0 | 0 | 0 | 16.166 | 28.652 | 29.836 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 1.789.966 | 1.251.618 | 393.411 | 376.051 | 64.928 | 0 | 0 | 0 | 16.166 | 28.652 | 117.484 |
| Cheltuieli totale | 101.319 | 166.868 | 868.017 | 836.304 | 397.820 | 264.758 | 70.122 | — | — | — | 24.181 | 20.082 | 54.663 |
| Profit / pierdere brută | -101.319 | -166.868 | 921.949 | 415.314 | -4.409 | 111.293 | -5.194 | 0 | 0 | 0 | -8.015 | 8.570 | 62.821 |
| Profit / pierdere netă | -101.319 | -166.868 | 904.110 | 404.674 | -8.343 | 107.532 | -5.843 | 0 | 0 | 0 | -8.207 | 8.570 | 62.821 |
| Active imobilizate | 378 | 81.061 | 201.329 | 401.381 | -1.167 | 2.833 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 1.948.636 | 1.948.701 | 2.330.093 | 1.255.020 | 189.740 | 156.012 | 9.859 | — | — | 1 | 3.743 | 3.084 | 5.128 |
| Creanțe | 1.948.425 | 1.948.424 | 2.308.424 | 413.874 | 2.380 | 27.504 | — | — | — | — | — | 469 | 604 |
| Casa și conturi la bănci | 211 | 277 | 21.669 | 841.146 | 187.360 | 128.508 | 9.859 | — | — | 1 | 3.743 | 2.615 | 4.524 |
| Cheltuieli în avans | 104.289 | 104.289 | — | 70.847 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.817.140 | 1.796.569 | 1.731.361 | 1.322.374 | 95.027 | 56.956 | 15.502 | 80.378 | 80.378 | 80.379 | 84.121 | 75.254 | 85.868 |
| Capitaluri proprii | 236.163 | 337.482 | 904.350 | 404.874 | 93.546 | 101.889 | -5.643 | -80.378 | -80.378 | -80.378 | -80.378 | -72.170 | -80.740 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 4 | 1 | 6 | 4 | — | — | 0 | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 09.11.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TAG HOME CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/5284/1995 |
| EUID | ROONRC.J40/5284/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-06-23 |
| Sediu social | Str. Laloşu, 52, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LALOŞU, NR.52 |
| Telefon | 0744334958 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GEMEENI FILM SRL inactiv | aceeași clădire |
| MPG CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| TAG SQUAD S.R.L. | aceeași clădire |
| TONY & DEEA CLEAN SRL | 21 m |
| PROD COM FAMILIA IMPEX SRL | 37 m |
| BEST STIL DESIGN SRL | 40 m |
| IMPORT EXPORT GEIV SRL inactiv | 44 m |
| COLOR PROFI SHOP SRL inactiv | 46 m |
| METALOTEHNICA SRL inactiv | 50 m |
| CHILINDAR ENTERPRISES S.R.L. | 51 m |
| CRISALYS IMPEX CONCEPT SRL inactiv | 51 m |
| BABYLON EVENTS S.R.L. | 61 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4120 | 2018 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 15672301 | GEMEENI FILM SRL inactiv |
| 39537426 | MPG CONSTRUCT S.R.L. |
| 44962465 | TAG SQUAD S.R.L. |
| 46194142 | IMPERA FIRE & RESCUE S.R.L. |
| 48129370 | YUCCA EVENTS S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (22)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25