VALMANN SERVICE SRL
CUI 7670962 · J40/6341/1995
VALMANN SERVICE SRL are CUI 7670962, nr. de înregistrare J40/6341/1995, înmatriculată pe 26.07.1995. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 151.847 lei, profit net 16.067 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 152 mii lei · mediana 199 mii lei | 76% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 3 mii lei | 568% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.6% · mediana 1.6% | 662% din mediană |
| Cifră pe salariat | 152 mii lei · mediana 224 mii lei | 68% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 151.847 | 163.257 | 152.849 | 184.522 | 183.148 | 173.589 | 194.689 | 169.014 | 133.078 | 135.949 | 165.402 | 106.001 | 108.316 | 120.622 | 122.414 |
| Venituri totale | 151.847 | 163.566 | 153.097 | 184.522 | 183.148 | 173.589 | 194.689 | 169.014 | 135.352 | 136.151 | 165.508 | 106.017 | 108.316 | 120.727 | 123.023 |
| Cheltuieli totale | 132.641 | 175.167 | 165.100 | 174.405 | 150.246 | 147.267 | 185.970 | 175.663 | 157.689 | 159.388 | 176.672 | 133.976 | 130.149 | 139.324 | 137.822 |
| Profit / pierdere brută | 19.206 | -11.601 | -12.003 | 10.117 | 32.902 | 26.322 | 8.719 | -6.649 | -22.337 | -23.237 | -11.164 | -27.959 | -21.833 | -18.597 | -14.799 |
| Profit / pierdere netă | 16.067 | -13.237 | -13.535 | 6.287 | 27.408 | 22.230 | 6.771 | -8.340 | -23.690 | -25.960 | -16.130 | -31.140 | -24.872 | -18.597 | -14.799 |
| Active imobilizate | — | 10 | 10 | — | 61 | 873 | 1.847 | 2.862 | 3.797 | 2.016 | 4.773 | 6.283 | -10 | 664 | 1.767 |
| Active circulante | 10.670 | 4.650 | 6.384 | 6.590 | 5.443 | 6.367 | 2.748 | 5.129 | 5.699 | 595 | 1.115 | 6.114 | 3.869 | 1.584 | 2.799 |
| Stocuri | 955 | 2.970 | 359 | 3.124 | — | 347 | 96 | 822 | 3.216 | — | 222 | 211 | 579 | — | 942 |
| Creanțe | 1.235 | 850 | 852 | 552 | 995 | 668 | 669 | 984 | 553 | 452 | 412 | 5.598 | 2.348 | 824 | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.480 | 830 | 5.173 | 2.914 | 4.448 | 5.352 | 1.983 | 3.323 | 1.930 | 143 | 481 | 305 | 942 | 760 | 1.857 |
| Datorii | 150.973 | 161.030 | 149.527 | 136.187 | 141.389 | 170.532 | 190.117 | 200.284 | 193.449 | 162.874 | 140.190 | 130.570 | 90.892 | 64.409 | 48.130 |
| Capitaluri proprii | -140.303 | -156.370 | -143.133 | -129.597 | -135.885 | -163.292 | -185.522 | -192.293 | -183.953 | -160.263 | -134.302 | -118.173 | -87.033 | -62.161 | -43.564 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.07.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALMANN SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J40/6341/1995 |
| EUID | ROONRC.J40/6341/1995 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1995-07-26 |
| Sediu social | Str. Ardealului, 11, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ARDEALULUI, NR.11, BL.C3, SC.C, AP.37 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADAGIO COM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| BIROPA COMP SRL | aceeași clădire |
| BUSINESS HOBBY CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| CLASSIC STANDARD ART S.R.L. | aceeași clădire |
| CLIP PRIMA CONTA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONATH CONSULTING IT S.R.L. | aceeași clădire |
| CONCRET PROIECT GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| DESIGN HOBBY CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ENJOY BRAND MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ENLIGHT CREATIVE STUDIO SRL | aceeași clădire |
| FIRICEL SERV SRL | aceeași clădire |
| GALG BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25