JALCO SRL
CUI 8047343 · J1996000105173
JALCO SRL are CUI 8047343, nr. de înregistrare J1996000105173, înmatriculată pe 17.01.1996. Sediul social e în Sat Şendreni, Comuna Şendreni, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 215.958 lei, profit net 4.455 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 216 mii lei · mediana 199 mii lei | 109% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 157% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.1% · mediana 1.6% | 131% din mediană |
| Cifră pe salariat | 216 mii lei · mediana 224 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 215.958 | 218.828 | 175.994 | 161.936 | 151.039 | 136.989 | 129.797 | 129.180 | 140.210 | 121.707 | 122.535 | 107.567 | 83.204 | 104.696 | 104.585 |
| Venituri totale | 215.958 | 218.853 | 175.994 | 161.936 | 151.039 | 136.989 | 129.797 | 129.180 | 140.210 | 121.707 | 122.535 | 107.567 | 83.204 | 104.696 | 104.585 |
| Cheltuieli totale | 210.626 | 220.016 | 181.881 | 163.134 | 150.454 | 140.816 | 134.312 | 134.636 | 152.970 | 135.508 | 122.041 | 111.974 | 89.023 | 106.741 | 105.280 |
| Profit / pierdere brută | 5.332 | -1.163 | -5.887 | -1.198 | 585 | -3.827 | -4.515 | -5.456 | -12.760 | -13.801 | 494 | -4.407 | -5.819 | -2.045 | -695 |
| Profit / pierdere netă | 4.455 | -3.358 | -7.647 | -2.817 | -89 | -4.810 | -5.783 | -6.711 | -14.081 | -14.958 | -2.938 | -7.400 | -7.946 | -2.045 | -885 |
| Active circulante | 15.612 | 4.893 | 3.031 | 2.609 | 3.180 | 3.831 | 2.243 | 2.758 | 2.761 | 1.951 | 4.720 | 2.038 | 2.553 | 7.494 | 5.360 |
| Stocuri | 14.221 | 2.865 | 2.744 | 1.538 | 2.801 | 3.680 | 1.572 | 2.173 | 2.478 | 1.157 | 4.562 | 1.593 | 2.401 | 3.685 | 4.288 |
| Creanțe | 420 | 133 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 971 | 1.895 | 287 | 1.071 | 379 | 151 | 671 | 585 | 283 | 794 | 158 | 445 | 152 | 3.809 | 1.072 |
| Datorii | 65.459 | 59.195 | 53.974 | 45.906 | 43.659 | 46.221 | 45.823 | 40.555 | 39.848 | 30.957 | 18.768 | 16.148 | 9.263 | 6.258 | 2.079 |
| Capitaluri proprii | -49.847 | -54.302 | -50.943 | -43.297 | -40.479 | -42.390 | -43.580 | -37.797 | -37.087 | -29.006 | -14.048 | -14.110 | -6.710 | 1.236 | 3.281 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.01.1996 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JALCO SRL |
| Nr. reg. com. | J1996000105173 |
| EUID | ROONRC.J1996000105173 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1996-01-17 |
| Sediu social | Str. Albatrosului, 16, Sat Şendreni Com. Şendreni, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, SAT ŞENDRENI COM. ŞENDRENI, STR. ALBATROSULUI, NR.16 |
| Telefon | 0745305521 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMYNA TRAND S.R.L. | 90 m |
| DARIUS BI ROLEA S.R.L. | 90 m |
| M&M CONSTRU 86 S.R.L. | 90 m |
| MARIA IONESCU CREATIV SHOP S.R.L. inactiv | 90 m |
| PETREA PZD MONTAJ S.R.L. | 90 m |
| ASPLASTIC SRL | 100 m |
| AVIHENS COMPANY SRL | 100 m |
| EURODAD TRANS S.R.L. | 100 m |
| MINOLY VAR CONSTRUCT S.R.L. | 100 m |
| GOLDSERVICE SRL | 219 m |
| LEROIV CROMFLEX S.R.L. | 219 m |
| RIFAINICOL CONSTRUCT S.R.L. | 219 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Galaţi
| 1625024 | VIO-VASI SRL |
| 1625199 | ORION SERVICE SRL |
| 1626208 | BOSTON SRL |
| 1626283 | DANY M.G. SRL |
| 1626550 | ISTINA & C SRL |
| 1627190 | SANDIN SRL |
| 1627297 | EDEN SRL |
| 1627548 | LIBERTATEA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25